За квиток гроші зняли, але на пошту він не прийшов. Що робити? Перевірте правильність електронної пошти, яку ви ввели при оплаті. Після першої покупки зазвичай приходить лист про реєстрацію особистого кабінету. Нічого не прийшло? Телефонуйте нам допоможемо отримати квиток на маршрут вінниця хмельницький автобус.

Повернув квиток гроші не надійшли на карту. Чому? Повернення грошей може зайняти близько 30 днів. Це правила банківських переказів. З нашого досвіду, якщо у вас карта Ощадбанку, гроші можуть йти протягом 10 днів, карта іншого банку 5 днів. Якщо минуло більше 30 днів, і гроші так і не дійшли, напишіть нам листа на адресу або зателефонуйте за робочім телефоном в робочий час.

Можна сісти в автобус по дорозі? Ні, ви можете сісти тільки в точці відправлення, яка була вказана при купівлі квитків на нашому сайті http://naavtobuse.com.ua/. Ми не можемо гарантувати, що водій відкриє двері в зручному для вас місці. Крім того, ми настійно рекомендуємо сідати в автобус на станції, указаної у квитку. Цього вимагає федеральний закон «Про транспортної безпеки».

Чи можу я купити квиток іншій людині? Чиї дані треба вказувати при оформленні покупки? Не має значення, хто купує квиток. Важливі лише паспортні дані, які будуть відображені у квитку. Обов'язково вказуйте паспортні дані саме того чоловіка, який буде сідати в автобус. Оригінал зазначеного документа, що посвідчує особу знадобиться Вам при посадці в автобус. Якщо дані у квитку і в паспорті пасажира будуть відрізнятися, швидше за все, квиток визнають недійсним.

Тобто, оплатити квиток з чужої картки або гаманця не проблема? Ви можете оплатити електронний квиток будь-яким зручним для вас способом. Подумайте тільки, що в разі повернення квитка, гроші будуть повернуті туди ж, звідки вони були списані.

Можна використовувати замість паспорта інший документ? На будь-який рейс в межах України можна купити електронний квиток на автобус, вказавши дані закордонного паспорту, тимчасове посвідчення особи, військовий квиток або свідоцтво про народження.