Підбираючи дошки для підлоги, слід звернути увагу те, з якого дерева вони виготовлені. Найдешевші дошки з сосни або смереки. Вони м'які, в них неважко залишити мітку. Зазвичай дошки зі смереки купуються в стані напівфабрикату, первинно укладаються з кріпленням кожної 4 дошки, а через півроку - рік підлогу перестилается, дошки гуртуються, при цьому кріпиться вже кожна дошка. Зараз дошка для підлоги смерека ціна якої не висока має багато плюсів порівняно з іншими породами дерева. Потрібно враховувати, що цінні тверді породи деревини такої товщини фактично не застосовуються. Адже загальна ціна буде досить великою у такому разі. Дуб, бук, граб, модрина, і різні інші екзотичні, - дошки з цих порід деревини зазвичай вибираються товщиною 16 - 20 мм. Ця дошка настилається лише суцільно рівну основу.

Говорячи про те, щоб обшити будинок матеріалом який буде мати приємний зовнішній вигляд, та мати термостійкість й досить велику міцність, ми маємо на увазі вагонку. Краща вагонк смерека ціна якої набагато менша ніж за аналоги із благородних сортів дерев, але вона майже не поступається за своїми даними ним, а іноді саме вагонка зі смереки це кращій варіант для вашого будинку, оскільки його набагато легше закріпити. Властивості вагонки зі смереки досить непогані, оскільки ці вагонки будуть дуже екологічними, а це означає, що вона точно не буде відображатись погано на вашому здоров’ї.

Обираючи якісний магазин з матеріалами з дерева, звертайте увагу на відгуки у їхніх клієнтів. Знайти кращі матеріали з дерева вам допоможе пиломатеріали львів, тут ви знайдете усі необхідні матеріали з дерева за низькими цінами та високої якості. Оскільки магазин працює вже багато років, він має багату клієнтську базу, це було б неможливо без якісного товару та доброго ставлення до покупців.