Незважаючи на всі складнощі в плані ведення економіки, наша держава продовжує планомірно розвиватися. Переконатися в цьому легко –просто подивіться на статистику. Так, за останні роки кількість іноземців, бажаючих отримати українське громадянство, різко зросла. Це означає, що Україна стає привабливою для нерезидентів. Треба відзначити, що до нас навіть почали приїжджати на заробітки. Так, все більше нерезидентів сьогодні намагаються отримати дозвіл на працевлаштування іноземця. Що дає цей документ? Завдяки йому нерезидент набуває право на офіційне працевлаштування – з моменту вступу на посаду він буде перебувати під захистом нашої правової системи. Права у іноземців, які отримали дозвіл, ті ж самі, що й в наших громадян.

Чи так проста дана юридична процедура? Якщо вдатися до допомоги компетентних посередників, то процес отримання дозволу на працевлаштування пройде досить швидко. До речі, юристів варто залучити і в тому випадку, якщо необхідна реєстрація місця проживання іноземця – фахівці допоможуть вирішити це питання в найкоротші терміни.

Чи треба намагатися іноземцям самостійно вирішувати юридичні проблеми? Якщо вони погано знають українське законодавство це – марна трата часу. Через низку помилок приїжджі ризикують серйозно затягнути всі процедури і упустити заповітне місце в штаті однієї з українських компаній. Тому не варто звалювати все на себе.

Наскільки широким є спектр послуг, пропонованих посередниками? Насправді, юристи намагаються охопити якомога більше коло питань. Так, за їх сприянням іноземні особи можуть оперативно отримати дозвіл на проживання в україні, швидко розібратися з пропискою, без ускладнень продовжити термін перебування в україні і т.д. Як бачите, посередники готові допомогти клієнтам у вирішенні практично будь-яких юридичних питань.