Коли настає час дитині пробувати перший прикорм, мами, у прагненні дати дитині найкраще стикаються з проблемою: яку ж вибрати посуд, що б вона була і зручною та безпечною? На сьогоднішній день вибір спеціального дитячого посуду великий і мами на перших порах губляться від такого достатку і розмаїття яскравих тарілочок, мисочок і чашок.

Важливим є матеріал, з якого виготовлений посуд. Природно, зараз ніхто не використовує у виробництві дитячого посуду скло, порцелян і кераміку з вигляду їх крихкості, а такі матеріали, як алюміній і меламін і зовсім небезпечні для здоров'я малюка. Однак і пластмас, що використовується у виробництві посуду, буває різним. Недобросовісні виробники в цілях економії можуть використовувати неякісні полімери, а іноді і зовсім небезпечні сполуки, тривале використання яких може суттєво позначитися на здоров'ї малюка.

Головним критерієм у виборі будь-яких дитячих речей є безпека даного продукту. Гарантом безпеки виступає фірма виробник, чим відоміший фірма, тим менше ймовірності, що матеріал, який використовується у виробництві, не відповідає стандартам якості, адже ці фірми дбають про свою репутацію. Однак ніхто не застрахований від підробок, чим більше відома і продається марка, тим більше ймовірності, що можуть з'явитися підробки, а значить другим аспектом при покупці дитячого посуду, є місце продажу. Купуючи дану продукцію в спеціалізованих магазинах, аптеках і інтернет магазині ЄвроТехніка. Ви можете бути впевнені, що на данному ресурсі перед вами оригінал, так як власник торгового сайту піклується про свою репутацію і перевіряє кожне надходження товару, а так само мають сертифікати якості продукції.

Що б не робити необдуманих покупок, важливо пам'ятати, що половина продукції, що випускається на ринок створена для того що б полегшити мамі догляд за малюком. Тому, залиште покупку тарілочок на присосках і анатомічних ложечок на період, коли дитина вже в змозі користуватися приладами самостійно, а в шість-сім місяців головним прагненням малюка під час трапези дістатися до тарілочки і помацати її вміст. Це в кращому випадку, тому вибираючи тарілочку, подбайте про свою зручність. При виборі забарвлення рекомендується віддати перевагу неяскравим пастельним тонам, або природним відтінкам викликає апетит, це можуть бути жовті, зелені, помаранчеві кольори. Обов'язково має бути маркування з позначенням відсутності у складі безфенолу.