126 Java— прекрасна мова програмування. Багато програмісти віддають перевагу саме йому, а не мов З або C++. Однак у світі існують сотні прекрасних мов програмування, що так ніколи і не отримали широкого розповсюдження, в той час як мови з очевидними недоліками, такі як C++ і Visual Basic, досягли приголомшливих успіхів.

Якщо вас цікавить навчання java, то ознайомтися з нашою пропозицією.

Чому? Успіх будь-якої мови програмування в основному визначається його практичністю системи підтримки (support system), а не елегантністю його синтаксису. Чи існують корисні, зручні і стандартні бібліотеки, що дозволяють зробити саме те, що необхідно програмісту? Розроблена зручне середовище для створення та налагодження програм? Інтегрований мову і його інструментарій у комп'ютерну інфраструктуру? Мова Java досяггла успіхів в області серверних додатків, оскільки її бібліотеки класів дозволяє легко зробити те, що раніше було важким, наприклад, підтримувати роботу в мережі і багатопоточність.

Записатися на курси програмування java ви можете на сайті Logos IT Academy.

Той факт, що мова Java зменшила кількість помилок, пов'язаних з покажчиками, також говорить на її користь. Завдяки цьому продуктивність праці програмістів підвищилася. Однак не в цьому криється причина його успіху.

Комп'ютерна академія логос запрошує всіх бажаючих на навчання основам програмування.

Програми на мові Java інтерпретуються, значить, серйозні програми будуть занадто повільно виконуватися на конкретній платформі.

Багато програми витрачають більшу частину часу на взаємодію з інтерфейсом або очікування даних з мережі. Всі програми, незалежно від того, якою мовою вони написані, повинні реагувати на клацання миші за певний час. Зрозуміло, не слід виконувати завдання, що вимагають високої продуктивності центрального процесора, з допомогою інтерпретатора мови Java.