0372-1

Як часто Вам би хотілося ходити в салон краси? Напевно таке бажання є у багатьох жінок, але з огляду на різні обставини, часті відвідування перукарень та салонів практично неможливі. Щоденні укладання, зачіски, завивки та інші техніки доводитися робити самостійно. Поспішаючи вранці на роботу, часом, складно виділити багато часу на укладку або випрямлення волосся, особливо, якщо Ваш прилад не досконалий.

Багатьом дівчатам хотілося б, щоб щоденна суєта на укладку волосся після миття і сушіння або банальне нанесення гофре для додання об’єму повинні займати всього кілька хвилин. Таке цілком можливо за умови використання професійного інструменту для укладання волосся. Одними з кращих професійних випрямлячів для волосся є утюжки BaByliss PRO. Це знаменита на весь світ торгова марка, яка спеціалізується на виробництві професійного інструменту для укладання волосся. На рахунку компанії безліч сучасних розробок і моделей, а великий асортимент продукції дозволяє придбати інструмент на будь-який смак і для будь-яких завдань.

Чим хороші випрямлячі Бебіліс ПРО? Перш за все, потрібно розуміти що це справжня професійна техніка, яка створювалася і створюється для щоденного використання, а тому вона має неймовірну якість і витривалість. Купуючи випрямляч Бебіліс ПРО будьте впевнені в тому, що цей утюжок не підведе Вас у відповідальний момент. Техніка дуже якісна і має великий ресурс експлуатації.

0372-2

Ключовою перевагою випрямлячів BaByliss PRO є фірмове покриття пластин, яке має назву EP Technology 5.0. Найголовніше в будь-якому випрямлячі для волосся - це покриття його пластин. Пластини безпосередньо ковзають по волоссю, а тому повинні володіти хорошим ковзанням і приємним впливом на волосся. Покриття 5.0 відповідає цим вимогам і навіть дає користувачеві інші переваги. EP Technology 5.0 - це металізована кераміка, її наносять методом гальванізації і тому таке покриття володіє неймовірною міцністю. Воно витриваліше за будь-яке сучасне покриття в 3 рази, а відсутність різних хімічних елементів в складі покриття гарантує нейтральну реакцію на хімічні елементи, якими може бути оброблене волосся.

Модельний ряд випрямлячів Бебіліс досить широкий - в ньому присутні моделі з механічним і електронним регулятором, різні по ширині пластин моделі, а також унікальна модель з холодним паром BAB2191SEPE і преміальна модель Elipsis3000 (BAB3000BEPE), що володіє всіма сучасними технологіями і функціями, включаючи іонізацію волосся.

Дуже модною сьогодні є завивка волосся на випрямляч. Для того, щоб це було можливим, корпус випрямляча повинен бути округлений, гладкий і володіти якісним покриттям, інакше з часом його фарба злізе. З випрямлячами Бебіліс Ви зможете з легкістю виконувати як завивку, так і вирівнювання волосся. Купити випрямляч BaByliss PRO в Чернівцях Ви можете в спеціалізованому магазині ВІКшоп, де Ви зможете знайти великий асортимент різноманітної продукції для перукарів та салонів краси. Вам не потрібно тратити багато часу на пошук по місту інструментів та засобів для волосся – все це Ви можете замовити на сайті і забрати в найближчому відділенню служи доставки.

Інформацію надав інтернет-магазин VICshop.com.ua.