Печатка та штамп – це кліше, спеціально виготовляють у граверної майстерні або поліграфічному підприємстві, встановленої форми, розміру і шрифтом, які відповідають певним зразком. Вони здатні передати фірмовий відбиток на папір. Друк застосовується на будь-якому виробництві, в торгівлі, де надають послуги, на всіх підприємствах, які використовують фірми та офіси, магазини та склади. Без печаток і штампів не обходяться у фінансових установах, навчальних закладах, лікарнях. Компанія печатки та штампи у місті Львові виготовляє печатки і штампи будь-якої складності, з розміщенням на них будь-якого логотипу і до десяти різних кольорів. Кваліфіковані фахівці компанії проведуть юридичну консультацію з виготовлення та знищення печаток.

Печатки і штампи виготовляють з кількох основним технологіям:

Лазерним гравіюванням – виріб виготовляють з гуми, а візерунок гравірують (випалюють) лазерним променем за допомогою спеціального обладнання. Зображення виходить високої якості. Таке штемпельний виріб не буде вбирати чорнило, і відбиток буде залишатися чіткий і не розпливчастий. Такі вироби довговічні і не дорогі за ціною.

Фотополімерні штемпельні вироби виготовляють шляхом засвічування ультрафіолетовим випромінюванням фотополімерних матеріалів, через спеціальний макет друку. Таке виробництво печаток є простим, дешевим і швидким. Виготовляється на недорогому обладнанні, тому й коштують такі вироби недорого. З – за такої простої технології, такі друку легко підробити. При контакті з різним видом спирту, клеєм і розчинником, призведе до руйнування штампів.

Флеш технологією виготовляють безрельефные печатки і штампи, запікаючи мікропори інфрачервоним випромінюванням у спеціальній гумі. Такі вироби високої якості, і мають високий ступінь захисту. Такі друку підробити дуже складно.

Печатки бувають круглими, штампи (квадратними і прямокутними), факсиміле. При щоденному використанні штампа або печатки не слід економити на матеріалі, тому що виріб дуже швидко виходить з ладу. Якщо за добу потрібно поставити від ста до тисячі печаток, краще зробити декілька примірників недорогих, або вибрати довговічні. Найкращими вважаються штемпельні вироби, виготовлені лазерним гравіюванням. При виборі друку потрібно звернути увагу на її корпус, який повинен бути жорстким і міцним.