Розміщення на кухні предметів побутової техніки в забудові мають багато різних переваг. В першу чергу, можливість адаптації приміщення, ваших уподобань і розміщення кожного пристрою саме там, де ми хочемо. Набагато важливіше можливість підбору обладнання з урахуванням наших потреб і це дає набагато більше можливостей, ніж стандартна духова шафа, яка є частиною кухні. Печі для установки на сайті expert24.com.ua - це, як правило, сучасні пристрої оснащені цілим рядом корисних технологій. На що звертати увагу, шукаючи щось для себе?

Ємність і кількість рівнів

Духова шафа стандартної ширини, тобто, 60 см, може мати настільки ж добру, ємність 60 і 80 літрів. Варто мати це на увазі, особливо коли ми плануємо максимально використовувати площу, наприклад, для випічки в цілому, індички або качки, або для випічки. Як правило, продукти, які ми можемо вказати на 3-х рівнях в одній камері, хоча є також деякі печі, що мають дві незалежні камери, де ми можемо окремо регулювати температуру, а смаки і запахи не змішуються один з одним.

Спосіб очищення

Підтримка в чистоті духової шафи - це великий виклик. Особливо, якщо ви регулярно готуєте страви в соусі, запіканки та інші страви, які переповнені жиром і які при тривалому нагріванні, забруднюють поверхню духової шафи. На щастя, є кілька рішень, які значно полегшують чистку. Самим популярним вибором є застосуванням спеціальної емалі, що полегшує і спрощує очищення. Поверхня емалі гладка і позбавлена пір, завдяки чому забруднення до неї не прилягають. Воно також стійке до корозії, яка в духових шафах старого типу відбувається під впливом випущеними при випічці кислот і цукру. Існують також печі з функцією очищення парового. Щоб ефективно очистити їх, достатньо просто налити воду в одну з металевих листів або в спеціальний контейнер і включити функцію очищення.

Доступні функції

Печі старого типу не забезпечували багато можливостей і доступні функції, в основному, обмежувалися регулюванням температури і таймером. Сучасні духовки для установки - це пристрій, який дійсно інтуїтивно зрозумілий і зручний у використанні в різних обставинах. Якщо нам залежить на час, дуже хороший варіант, функція швидкого нагріву. Зрештою, немає нічого гірше, ніж очікування, поки духовка не досягне потрібної температури. В сучасній духовці, ми можемо досягти більш ніж 200 градусів протягом декількох хвилин. Дуже корисний також спеціальний режим для підігріву страв. Завдяки цьому, ви можете використовувати духовку, як мікрохвильові печі, і тоді ви можете мати на один пристрій менше, економлячи завдяки цьому місце на кухні і гроші.