Давно відомо, що саме через вікна з наших будинків йде велика частина тепла. Якщо ви встановите добре теплоізолюючі конструкції, то зможете знизити втрати теплоти. А Пластикові металопластикові вікна львів дозволять вам зменшити цей показник в два рази. Цього можна досягти тільки за умови, що ваші вікна будуть мати якісну фурнітуру і склопакети від кращих виробників віконної продукції. Також важливо, щоб обрані вами вікна відповідали кліматичним умовам і стандартам нашої країни.

В основному теплоізоляція віконної конструкції залежить від товщини склопакетів і кількості стекол в них. Оптимальні пластикові вікна для наших умов містять склопакети з двома камерами і стандартними стеклами. Можливий і інший варіант: однокамерний склопакет з енергозберігаючим склом. За теплоізоляційної характеристиці обидва варіанти приблизно однакові.

 

Пластикові вікна забезпечують відмінні характеристики по шумоізоляції, що також є їх перевагою і схиляє покупців до їх придбання. Для того щоб вікна давали високу звукоізоляцію, їх комплектують стеклами з різною товщиною, а також роблять різним відстань між цими стеклами. Важливим моментом є монтаж вікон, від якого багато в чому будемо залежати термін експлуатації, а також якість самого продукту. Якщо монтажники добре закриють укоси, рівно вставлять раму і не залишать нещільності, то і звуко- і теплоізоляція вікна буде завжди на високому рівні.