Саме особливість технології виробництва віскі Джек Деніелс спонукала американський уряд відмовитися від традиційного називання продукту - «бурбон». Справа в тому, що технологічний процес виробництва легендарної випивки включає так звану технологію «Лінкольн». Справжній віскі сьогодні не мислиться без цього специфічного процесу, в основі якого лежить фільтрація алкогольного сусла через деревне вугілля сімейства кленових. Секрет успіху віскі Джек Деніелс також криється в його доступності, купити віскі можна сьогодні і в Чернівцях в магазині елітного алкоголю за посиланням виски купить.

Сам же спиртний сорокаградусний напій на виході це продукт змішування всіх компонентів на основі джерельної води. За багато десятиліть по шляху до успіху виробився остаточний рецепт ідеального віскі, в якому до 80 відсотків повинно міститися кукурудзяного дистиляту. Приблизно в рівних пропорціях додається житній і ячмінний дистилят. Завдяки застосуванню унікального процесу дистиляції, в напої практично відсутні сивушні масла і специфічний кукурудзяний присмак. Деревина американського клена, як виявилося, безцінне джерело для отримання вугілля, незамінного в технологічному процесі виробництва такого популярного сьогодні в магазині elit-alco.com напою.

Кленові вуглинки, через які фільтрується брага, роблять напій м'яким і насичують неповторними смаковими якостями. Оскільки секрет технології і вихідних інгредієнтів напою ніхто і ніколи не приховував, народними умільцями неодноразово робилися спроби поекспериментувати з ними. За роки планетарного тріумфу легендарного віскі Джек Деніелс розроблялися навіть рецепти віскі для виробництва в домашніх умовах. Однак оригінальний смак елітного напою так нікому і не вдалося повторити.