• Головна
  • Ви шукайте співробітника. Як знайти кращу кандидатуру?
Реклама
00:41, 3 вересня 2019 р.

Ви шукайте співробітника. Як знайти кращу кандидатуру?

Реклама
ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÐÑ Ð¸ÑиÑе ÑоÑÑÑдника. Ðак найÑи лÑÑÑий ваÑианÑ?

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÐÑ Ð¸ÑиÑе ÑоÑÑÑдника. Ðак найÑи лÑÑÑий ваÑианÑ?

Підбір персоналу не обмежується підготовкою контенту реклами і розміщенням його на порталі, тематично пов'язаним з питанням роботи. Щоб знайти хорошого працівника, роботодавцю часто доводиться приділяти цьому питанню багато часу і сил. Альтернативою вашим власним діям, може, ось наприклад, стати встановлення співпраці з агентством з працевлаштування.

Як ви знаходите гарного співробітника?

У міру зростання компанії з'являється все більше замовлень, тому підприємцю доводиться замислюватися про створення нового робочого місця. Це завдання зовсім не легке, бо воно пов'язана з необхідністю підбору персоналу, тобто пошуку кращого кандидата на нову посаду. Оскільки процес найму може бути довгим і виснажливим, у підприємця є два рішення: він може самостійно організувати набір, хоча повинен враховувати необхідність витрачати на нього багато часу, він також може користуватися послугами фахівців, тобто агентств з працевлаштування.

Співпраця з агентством з працевлаштування має багато переваг, тому що роботодавець може отримати вигоду, серед іншого від прихованого найму. Тоді назва компанії не розкривається в рекламі, а поштова скринька компанії роботодавця не лопається по швах. Це рішення також корисно, тому що саме фахівець перевіряє документи кандидатів і проводить співбесіди з відібраними людьми.

Де шукати співробітника? Може бути, агентство?

Наприклад, кожен підприємець, який хоче заощадити час, може звернутися до обраного агентства з працевлаштування і скористатися допомогою фахівців. У розмові він повинен вказати, кого шукає, і які навички повинен продемонструвати його потенційний підлеглий. На підставі цієї інформації фахівець зможе підготувати зміст реклами і приступити до підбору персоналу.

Налагодження співпраці з агентством з працевлаштування є легким завданням. Плата за набір персоналу зазвичай визначається сторонами в індивідуальному порядку, і підприємець, який буде систематично користуватися послугами організації, може розраховувати на привабливі знижки. Слід пам'ятати, що роботодавець платить не тільки за проведення процесу найму, а й за підготовку докладного думки про обраного кандидата.

Завдання фахівців з кадрового агентства полягає в проведенні співбесід з відібраними кандидатами, які відгукнулися на заявку і відправили комплект документів заявки.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...