Реклама
05:42, 2 жовтня 2019 р.

Памперси для дорослих

Реклама
Картинки по запросу Памперсы для взрослых

Картинки по запросу Памперсы для взрослых

Памперси стали незамінним засобом гігієни для малюків. Їх призначення - поглинання сечі і утримання калу всередині памперса. Потреба в підгузках є не тільки у маленьких дітей, а й у дорослих. В каталозі https://medico.in.ua/catalog/diapers-for-adults/ пропонується найбільший асортимент даної продукції.

В памперсах для дорослих потребують люди похилого віку, після операції, з діагнозом енурез. Функція залишається незмінною: доросла людина може випорожнюватися прямо в памперс.

Переваги памперсів для дорослих

Коли хвора людина не може встати з ліжка, самостійно їсти і доглядати за собою, потрібно полегшити його існування. Памперси стають справжнім порятунком, оскільки можна обійтися без «качки», не потрібно піднімати людину і тягнути на собі в туалет.

Оскільки ліжко буде сухою, завдяки підгузку, то можна уникнути пролежнів.

Людині, яка доглядає за лежачим хворим, немає необхідності щоразу прати постільну білизну і одяг. Всы випорожнення залишаються всередині памперсу. Добре, якщо у виготовленні підгузка використовують дихаючі матеріали, що дозволяють «дихати» шкірі, не застоюватися запахам.

Одягають памперси ще літнім людям, які страждають від нетримання сечі. Внаслідок цього захворювання від людини відходить поганий запах, оточуючі починають його цуратися. Памперс не тільки вбере сечу, але і нейтралізує неприємний запах.

Рекомендації по використанню

Підгузок - одноразовий предмет гігієни, розрахований на кілька годин. Якщо вчасно не змінити памперс, з'являються попрілості на шкірі, висип, почервоніння. Додатковий дискомфорт принесе ще більше страждань лежачому пацієнту.

Також не буде толку від підгузка, якщо він вибраний не за розміром. Малий за обсягом памперс або не налізе зовсім, або буде сильно натирати шкіру. Довго в такому не проходиш. Занадто великий буде спадати, зміщуватися, і сеча буде протікати.

Зазвичай памперси для дорослих підбирають за вагою, окружністю талії. На упаковці вказується розмір підгузка, який відповідає певній ваговій категорії.

Виділяють два види підгузка:

1) на липучках;

2) у формі трусів.

Різниця між ними в способі одягання. Підгузок трусиками одягається, як і звичайна натільна білизна. У поясі і вирізах для ніг - еластична гумка, що втримує памперс на місці. На липучках підгузки також одягають дорослим, але процедура вкрай незручна, адже лежачого пацієнта потрібно підняти.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...