Єврозабори, навіс, шлакоблок, ворота, хвіртки, кільця залізобетонні

Колодязні ЗБВ кільця, кришки, днища. Тротуарна плитка вібропресована, вібролита. Виготовлення ЗБВ виробів: шлакоблок, кільця для каналізації, бордюри, днища, люки, стовпи, європаркани. Використання стінових кілець ЗБВ є одним із найбільш поширених способів спорудження колодязної шахти. Насамперед – довговічність, надійність, простота у пристрої, гігієнічність. Бетонні обручки можуть бути будь-якої глибини - все залежить від бажань покупця.
Криниця, виконана із залізобетонних колодязних кілець, є одним з найпоширеніших способів вирішення проблеми забезпечення водою на заміській ділянці.
Кільця із залізобетону мають широку сферу застосування, тому цей продукт дуже популярний. Має безліч переваг за одного єдиного недоліку - вага виробів.
Шлакоблоки: ідеальне рішення для будівництва стін, перегородок та огорож. Кільця для каналізації: надійні та герметичні вироби для будівництва систем каналізації. КС 10-9, КС 15-9, КС 20-9. Дно бетонне (Днища колодязів). Люк бетонний Бордюри: функціональні та естетично привабливі елементи, що використовуються для охоплення пішохідних зон від дорожніх та облагороджування тротуарів та алей. Днища та люки: виготовлені з міцного ЗБВ та призначені для використання в каналах каналізації, підвальних підприємств, підземних комунікацій та інших будівельних проектів. Стовпи виноградні: використовуватиме встановлення парканів, огорож, виноградних стовпів. Європаркани: Паркани бетонні набірні, що не вимагає фарбування, глянсові, кольорові (мармур з бетону), одне сторонні.
Навіси можуть бути як арочні так і двосхили або односхили. Матеріал: металочерепиця, профнастил, полікарбонат і т.д. Розміри абсолютно будь-які.
Ворота пропонуємо розстібні та відкатні. Можна з куванням або прості не дорогі ворота. Ворота можуть бути як ковані, так і зварені.
Хвіртки пропонуємо також ковані та зварені.
Грати можуть бути у вигляді віконниць або стандартні зварені з куванням і без.
Козирки можуть бути як арочні так і двосхилі або односхильні. Матеріал: металочерепиця, профнастил, полікарбонат і т.д. Розміри абсолютно будь-які.
Паркани виготовляємо зварені або ковані.
Балконні огородження (перила для балкона або ганку) також ковані або зварені.
Також в нашому асортименті є виготовлення воріт і огорож жалюзі або Розпашні ворота жалюзі з ламелей. Ворота відкатні жалюзі з ламелей
Телефон: (068) 355-19-32, (068) 969-03-29, (097) 5775498 Сайт: https://akabud.com.ua
Розташування: виробництво у м. Кривий Ріг (працюємо з доставкою та встановленням по всій Україні)
Рубрики
Ремонт, будівництво
Анастасия Хмельницкая
Показати номер
Дії
В обранеВидалити з обраного

Схожі оголошення

Продажа покрытий для бассейнов, прудов, копанок, резервуаров.
10:41, 7 липня
Поставляем по территории Украины - контейнера или евроконтейнера для раздельного сбора, сортировки,...
22:53, 1 липня
✅Штучний ротанг (екоротанг, поліротанг) спеціально для плетіння кашпо: https://www.facebook.com/tehn...
12:10, Вчора
Продажа материалов для прудов, резервуаров, копанок, полигонов.
10:41, 7 липня
Комплектуючі для алюмінієвих поручнів. Колонна. Леєр. Поручень. Стійка. Анкер. Бокове кріплення стій...
18:59, 7 липня
Ищите качественный тепличный поликарбонат или поликарбонат для изготовления навеса, автонавеса и про...
22:53, 1 липня
Хочете додати 0372.ua на головний екран і бути в курсі новин?