Установка, ремонт, налаштування супутникових та ефірних Т2 антен Чернівці.Установка телевізора на стіну!

На жаль, оголошення застаріло
КРОНШТЕЙНИ ДЛЯ ТЕЛЕВІЗОРІВ НА СТІНУ ДЕШЕВШІ НІЖ У МАГАЗИНАХІ!!!
Професійне встановлення супутникових та звичайних ефірних Т2 антен, підвішування на кронштейн телевізорів на стіну в місті Чернівці, а також є можливість виїзду в населені пункти Чернівецької області.
Ми надаємо любі послуги по системах супутникового телебачення в Чернівцях, а саме установка, ремонт, налаштування, налагодження, демонтаж, переустановка модернізація (збільшення кількості телевізорів перегляду супутникового телебачення, офіційне підключення до більшої кількості супутників, або до платних операторів супутникового телебачення ''ExtraTv'' чи ''Віасат''). Пропоную також послугу установити плазмений, плоский телевізор на стіну в Чернівцях, місті Чернівці. При виборі нас як вашого надійного партнера для надання вам послуг супутникового телебачення, ви отримуєте широкий асортимент надаваємих послуг, помірні ціни, оперативне вирішення вашої задачі, та в майбутньому в разі потреби безкоштовного гарантійного обслуговування та післягарантійного.
Супутникове телебачення має ряд переваг, перед іньшими видами тебачення. В першу чергу воно безкоштовне, в порівнянні з кабельним чи інтернетним, та надійне і швидке в перемиканні каналів, також в порівнянні з інтернетним. Велика кількість Зарубіжних каналів, задовільнить також в потребах телебачення усіх іноземних гостів та етнічних меньшинств, яких в Україні зарас немало. Якщо вам буде замало стандартного пакету безкоштовних каналів, то вам буде надана можливість підключення різних тематичних пакетів, ексклюзивних каналів, платних операторів ''ExtraTv'' чи ''Віасат''.
Також якщо у вас ще стоїть звичайна так сказати ,,радянська,, чи ,,польська,, ефірні антени і ви дивитесь в поганій якості кілька каналів і ще не готові поки викласти за супутникову антену хоч і не велику суму, то можна мав зарадити більш бюджетним варіантом, це налаштувати, відремонтувати вашу ефірну антену і підключити до неї додатковий цифровий тюнер телебачення Т2, де можна переглядати вже хочаб в цифровій хорошій якості 32 українських найпопулярніших безкоштовних канала.
Як сказано вище у нас ви зможете установити, відремонтувати, налаштувати, відновити перегляд, налагодити, настроїти, підключити супутникову антену чи супутникові антени в Чернівцях.
У багатьох користувачів супутникового телебачення в місті Чернівці з часом виникає потреба відновлення перегляду багатьох старих каналів, які перестали працювати, чи можливості добавити нові, яких раніше навіть небуло, дзвоніть нам і ми вирішимо ваше питання. Таку проблему можна вирішити прошивкою тюнера. Це можна зробити, приїхавши до вас, або домовившись ви привозите нам ваш супутниковий ресивер (тюнер) на прошивку. А якщо у вас тюнер старого покоління mpeg-2 формата, то його краще за відносно невелику суму обновити на тюнер mpeg-4 формату. Тюнера нового покоління mpeg-4 мають ряд переваг перед ресиверами старого зразка. Поперше вони відтворюють канали в новому форматі, в якому все частіше оператори супутникового телебачення починають трансляцію. В найближчому майбутньому відбудеться перехід усіх каналів на новий формат, так як в ньому є більша компресія відеосигналу на тому самому об'ємі радіосигналу який транслює супутник, по суті він більш економний. Другою перевагою цих супутникових тюнерів, це можливість відтворення зображення по hdmi кабелю, який або іде в комплекті з тюнером, або його можна докупити за невелику ціну. По цьому кабелю можна побачити уже зображення в fullHD якості. По трохи такі канали уже з'являються і у безкоштовній трансляції супутникового телебачення.
З постійним ростом абонплати за комуналку, а саме за кабельне телебачення, установити супутникову антену в Чернівцях стає гострою необхідність в економії грошей. Навіщо викидувати кожного місяця гроші за кабельне, якщо встановлена супутникова антена в Чернівцях дасть вам можливість перегляду основної кількості україно-російських каналів абсолютно бескоштовно, і уже за кілька місяців, або хоча б і рік ви уже будете мати окуплену супутникову антену з безкоштовними каналам, ще й в відмінній цифровій якості, замість вашого платного щомісячно, аналогового кабельного телебачення з шумом на екрані, що особливо видно на великих плазмових телевізорах.
Тому не зволікайте і звертайтесь до нас за чудовою можливістю встановити чи відремонтувати супутникову антену в Чернівцях, чи то в спальному районі багатоповерхівок Гравітону, чи Південно-Кільцевої, чи то в особняку району Рощі чи Садгори.
Особливу вигоду можуть отримати при підключенні супутникової антени в місті Чернівці кілька квартир одного будинку. Чим більше квартир до однієї супутникової антени підключено, тим дешевше буде коштувати для кожного власника супутникового телебачення яким буде кожен володіти. А кількість таких квартир, або телевізорів від однієї супутникової антени може бути до восьми, з незалежним перемиканням каналів на кожному. Вигода в низькій ціні не тільки при установці супутникової антени на багато телевізорів, але при подальшому можливому ремонті супутникової антени в Чернівцях.
Рубрики
Аудіо- Відео- Побутова техніка
Дії
В обранеВидалити з обраного
Хочете додати 0372.ua на головний екран і бути в курсі новин?