Будівельні матеріали від виробника у Чернівцях

На жаль, оголошення застаріло
Компанія "Граніт девелопмент" у Чернівцях пропонує вам цеглу і бетон відмінної якості, який підійде як для зведення індивідуальних котеджів, так і для багатоповерхових житлових будинків. Наш цегельний завод 8 років бездоганно працює на ринку будівельних матеріалів.

Нерідко саме якість будівельних матеріалів є ключовим показником у стійкості та довговічності будинку або іншого приміщення.

Успіх нашого підприємства простий:
ми чітко виконуємо умови технологічного процесу;
у нас природна сушка "сирцю";
випалювання цегли здійснюється на природному газі;
завод був реконструйований з заміною застарілого обладнання.
На виробництві ПП «Граніт-Девелопмент» використовується сучасна техніка, тому наші клієнти отримують не лише цеглу, а й якісні, однорідні бетонні суміші.

Компанія дає гарантію на своєчасні поставки високоякісного матеріалу. Гнучка система ціноутворення і знижки для постійних клієнтів, роблять пропозицію ПП «Граніт-Девелопмент» на ринку будівельних матеріалів ще привабливішою.

Ляльна ціна і якість бетонної суміші — головні умови конкурентноспроможності компанії з продажу бетону.
Для отримання якісного бетону і цегли звертайтеся за телефонами
Рубрики
Ремонт, будівництво Різне Послуги
вулиця Ярослава Мудрого, 31
+380(50)434-11-12, +380(50)743-43-43
12
дуже добре
Я рекомендую
32 перегляди у травні
Дії
В обранеВидалити з обраного

Схожі оголошення

Друзья, если вы хотите эксклюзивно и красиво поздравить значимого для вас человека, тогда закажите с...
17:33, 7 травня
Друзья! Вам хочется сделать приятное любимому человеку? Решили подарить незабываемые впечатления - д...
17:33, 7 травня
Стоп! Кукарача" у Чернівцях! Таргани вже не гості, а справжні "мешканці" вашого дому? Час покласти...
16:55, 1 травня
У зв'язку із поширенням КОРОНАВІРУСУ COVID-19 проводимо: - Дезінфекція приміщень, робочих зон, техн...
16:55, 1 травня
СТОП! Кукарача" у Чернівцях! Стомилися від небажаних гостей у вашій квартирі або підвалі? Ми спеціа...
16:55, 1 травня
Побудуємо ангар, каркас, навіс або склад під ключ! Ціна 1600-2400 грн/м² залежно від розмірів та...
13:23, 6 травня
Хочете додати 0372.ua на головний екран і бути в курсі новин?