Разом допоможемо безпритульним тваринам

Голоси: 0
Про проект

priyut_gaia_kiev-520x245
Кожна жива істота, має право на існування. І, звичайно ж, кожен з них має право на турботливу родину, сумлінних господарів, дах над головою і друга в особі людини.

Тут Ви побачите фотографії бездомних тварин, які хочуть знайти свій дім та шукають господарів.

Всі тварини, представлені тут, були викинуті на вулицю, народжені на ній, деякі отримували травми і проходили курс реабілітації ... і всі вони шукають нову родину. Не бійтеся подарувати свою турботу, тепло і дружбу нужденним! Якщо у Вас є можливість і бажання, будь-який з цих чарівних вихованців стане для Вас справжнім другом!

Під фото вказані телефони, за якими Ви можете зв'язатися і отримати докладну інформацію про тварину і де Ви можете її забрати.

Серенький-котик
Щоб додати тваринку до спику, надсилайте фото та опис до неї:
1@0372.ua

Партнери

bQfxpx9qa6oВ рамках Європейського проекту, що реалізується в місті Чернівці, проводиться безкоштовна стерилізація безпритульних тварин. Якщо у вас є улюблена собака, яка живе на вулиці і ви хочете зберегти їй життя. Собаки після стерилізації утримуються на перетримці, а через 5 днів випускаються на попереднє місце мешкання. Телефонуйте за номером 050-785-81-95

Чіпування домашніх тварин: Чіпування (вживлення електронного чіпу) та реєстрація домашніх тварин за адресами: вул. Сторожинецька, 115 (Чернівецька міська державна лікарня ветеринарної медицини),
вул. Руська, 129 (вет. клініка «Ніка»)

Актуальні конкурси
Авторизація
або
Ще не зареєстровані?
Реєстрація
Зареєструйтеся на сайті та використовуйте
можливості сайту на 100%
або
Вже зареєстровані?
Забули пароль?
Введіть E-mail і ви отримаєте лист з посиланням для створення нового пароля