Найдружніша група ЧНУ (Інститут біології, хімії та біоресурсів, Географічний факультет, Факультет фізичної культури та здоров’я людини)

Географічний факультет, 212 група.
Голоси: 634

Географічний факультет, 212 група. Наша група настільки крута, дружня і скромна, що про нас можна складати поеми) Ну от власне ми і склали Діло було се давно,почалося з ЗНО, здали тести,документи подали, і ось тут наші студаки. як побачилися ми - то здригнулись кажани, ніхто з нас не вірив в дружбу, але отримали пораду слушну. Бережіть один одного діти, бо ще роки вам сідниці гріти У вас сильні хлопаки й файненькі дівчата, чого ви лаятесь зайчата?) І ось вже пройшли роки,а ми як дружні таргани, один за одного горою станем, кому то треба язик зав*яжем. Тому на конкурс цей пішли,бо звичайно виграємо ми, Мета у нас одна,штука гривень і папа, -Сашко! Яка найкраща група в ЧНУ? -Це ж 212,я тобі кажу!

403 група
Голоси: 602

"Куди на цей раз їдете?", "Ви зібрались всією групою в читалці щоб просто пограти "Крокодил"? А ми навіть на випуск зібратись всією групою не можем ", "У вас така класна і дружня група! Як би я хотів(-ла) стати її частинкою"... до подібних висловлювань ми вже давно звикли. Манявський Скит, Яремча, Ворохта, Шешори, Говерла, Долішній Шепіт, Чорнівка, Вижницький НПП, численні експедиції по Чернівецькій області... і не перечислити всіх місць та шляхів, які нам вдалось подолати за ці 4 роки. Та й зупинятись на цьому в наші плани аж ніяк не входить! Адже мріємо подолати ще не одну гору, провести ще не одну ніч під зоряним небом Карпат. А найзаповітніша мрія - Прип"ять (як екологи, по факту зобов"язані

405 група
Голоси: 394

Отже, ми 405 група, інституту біології, хімії та біоресурсів) згадувати як ми прийшли у загадковий світ "землевпорядкування та кадастру" напевно тяжко, адже більшість тоді слів якщо не лякали нас, то просто ми не знали "що воно таке"...але було й таке) На даний момент - ми 21 особистість, які практично та теоретично пізнала всю суть студентства),звісно це стосується не тільки навчання) наш склад мінявся - від нас йшли, але приходило ще більше)нам є що згадати і не соромно розказати ( ну майже про все)..загалом за 4 роки в нашій групі назбиралось більше 10000 світлин, а яскравих моментів напевно близько 10000000 - гадаємо це не мало) Тож писати багато не має сенсу, адже слів не вистачить напевно з усіх мовних словників світу, але все ж вважаємо, що МИ найдружніша група ЧНУ)

Біологи 501 - 501М
Голоси: 386

Ішов далекий 2010, ми стовбичили в чергах на подання документів у ЧНУ. Такі зелені, неосвідченні, без натхнення і знання, що ж чекає попереду? В ті хвилини чи години (як кому поталанило) ми можливо і дивилися один одному у вічі, рахували конкурентами, посміхалися чи розповідали жарти, а можливо разом стовбичили під деканатом чекаючи на декана, щоб домовитися за гуртожиток ;) Пройшовши "відбір" зустрілися на офіційній посвяті від ЧНУ, потім на посвяті біологів, яка була незабутньою та драйвовою. Знайомство завершилося. Почалося вибробування на витривалість і дружбу. Перша сесія, перша сварка, перша практика у Шепоті, а далі понеслося.... Ці емоції, спогади, синяки за усі 5 років просто незабутні! Усі першкоди долали разом, обдумуючи і не поспіхом, як справжні науковці. Нас нічим не злякати і не залякати, образити можна, але ми заступимося один за одного і допоможемо вибратися з біди. Дорогі Біологи 501 - 501М групи, дякую вам за усе, люблю і цілую, ви залишетеся у серці назавжди, нехай останні місяці, що ми доучуємося, залишуть тільки приємні спогади та усмішки на наших лицях. Інститут біології, хімії та біоресурсів, Група 501,501М:

409 група
Голоси: 145

Студенство... Які це прекрасні роки... Зараз ми вже самостійні, дорослі, але ми ніколи в житті не забудем наші студентські роки. Як все починалось? Оглядаючись назад ми бачимо дивовижну історію однієї з кращих груп Геофаку – 409 групи спеціальності «Економічна та соціальна географія»... Був останній день серпня 2011 року. Ми вже не школярі, але ще не студенти. Прийшовши на урочисту частину присвячену дню 1 вересня ми всі були схвильовані, ми не знали що нас очікує, але ми з нетерпінням цього чекали. В нас було багато запитань... В якій я групі? Хто мої однокурсники? А хто такий куратор? Чи хороші тут викладачі?... Зараз ці питання викликають посмішку на обличчі :) Всі ми пам'ятаємо той день коли ми вперше познайомились! Нас зібрали в другій аудиторії і оголошували хто в якій групі. Потім ми стали знайомитись один з одним. Наташа і Люба, дві дуже хороші студентки. Наші блондинки - Маша і Альона, надзвичайно Експресивний рокер Валерій, стильні і гламурні - Яна та Надя, щирі і ніжні - Люда і Машка, справжній джентельмен - Андрій, дві подружки, наче сестрички - Оля та Інна, неперевершений футболіст - Віталій, розумна і серйозна - Вікторія, наші supermen, які завжди допоможуть - Анатолій та Володимир, наша мила і ніжна пренцеса – Віталія та завжди усміхненаі весела Оксана. Протягом 4 років нашого знайомства ми подолали безліч труднощів та підкорили не одну вершину. Починаючи від перших страшних іспитів і до походів на Говерлу та Хом’як …. Пережили багато кумедних і цікавих моментів . Найбільш цікавими у нашому студентському житті виявилась наша посвята . Коли ми ще були «зеленими першокурсниками» нас відвезли в Лужки і протягом майже цілого маршруту ми йшли на колінах по болоті співаючи гімн рідного геофаку, виконували різні конкурси, брали участь у змаганнях…… Неповторною залишалася наша практика протягом першого та другого курсу. Під час неї ми подорожували містами України, від Українських Карпат до південних степів…. А скільки ми з вами вже карт намалювали=_))) практичних перерахували, ксероксів наробили…. Кожен з нас пам'ятає безсонні ночі, де ми вчили матеріал, а він все ніяк не запам'ятовувався :) Та проходив час і деякі студенти залишали навчання, інші переводились на заочне. Та все ж в нас залишилася найдружніша група, ми спілкуємося всі, і допомагаємо один одному завжди. І ми мріємо щоб через 30 років ми зустрілись на вечері-зустрічі з випускниками, щасливо та з посмішкою згадували студентські роки, і дякували за те, що студентські роки найкращі, а дружба найміцніша!!!

Група 400 - Б
Голоси: 93

Група 400 - Б " Інститут біології,хімії та біоресурсів". Ми самі,самі класні. Дружня і дуже весела група.)) Пари у нас проходять цікаво,весело....ну і серйозними ми теж буваємо)) У важку хвилину допоможемо. Ми - біологи...а саме..БОТАНІКИ Так, ми всі дуже різні....але одночасно і подібні) Ну насправді ми не такі вже і чемні..трішки сором*язливі..але ми самі,самі,самі КРУТІ)!!!Я ОБОЖНЮЮ СВОЮ ГРУПУ!!!!

124 група "харчові технології"
Голоси: 54

124 група "харчові технології" Інститут біології, хімії та біоресурсів. Ми дружні, оскільки в кожного з нас проста душа. Що нам не потрібно робити із себе щось велике. В нашій групі кожен особливий по-своєму, але у всіх є одна спільна риса - це велике і щире почуття гумору! У кожного бувають проблеми, але Ми завжди готові допомогти не лише один одному, а й іншим. У нашій групі лише двоє хлопців, але саме вони є опорами нашого колективу.

Відгуки та коментарі

Детальніше про конкурс. Натисніть сюди!
Про конкурс

oPg5U6M7UPI

Оголошується новий конкурс на сайті 0372.ua! Цього разу для найдрайвовіших груп ЧНУ. Доведіть всім що у вас найдружніша группа ЧНУ і призи вас приємно здивують!

1- місце. Пішохідна прогулянка за містом з відпочинком на природі біля мінерального джерела. У Вас буде можливість відірватись наповну! Адже додатково надається ще   1000 грн!
clubveslo.jimdo.com/

2- місце. Проведіть незабутній вечір разом з групою за грою в боулінг. Доріжки для вас будуть оплачені!
greenpinguin.0372.ua

3- місце. Закарбуйте свою перемогу на пам'ять! Професійна фотосесія для вашої групи від фотографаАндрей Желудков

Умови участі тут

 

УВАГА!

Всі "накручені" голоси з однакових IP-адрес будуть видалені!