Найдружніша група ЧНУ (Філологічний факультет, Факультет іноземних мов, Філософсько-теологічний факультет)

214 факультету іноземних мов
Голоси: 867

Привіт! Хочу вам представити свою історію про мою чудову групу 214 із факультету іноземних мов. Був теплий осінній день. Було трішки страшно йти до університету так як зустріч з незнайомими людьми і місцевістю не могла не хвилювати мене . Увійшовши до кабінету я одразу побачила купу різних дівчат. «Напевне злюки і фіфи»- подумала я, але як то кажуть у відомому у соціальних мережах пості : «я ще ніколи так не помилялась». Це сама найкраща група,яку я тільки зустрічала. Це бурхливий водевіль характерів та темпераментів. Щоб краще з познайомити їх з вами, я опишу вам кожного учасника цього клубочку несподіваностей, яке я називаю групою. Почнемо з капітана нашого корабля це староста Вікторія - дивовижне поєднання впевненості в собі і надзвичайної доброти. У вас проблеми в особистому житті чи болить голова - вона підставить вам плече у будь-яку хвилину. «Світлячки доброти» так я назву Жанну,Крістину ,Іванку та Каріну. Їхня терпеливість, розуміння та доброзичливість просто надихає мене із першого слова нашої розмови. «Жорстокі реалісти» (звучить страшнувато)- це Аліна та Анна-Христина. Без їхніх дотепних та влучних жартів, я напевно і не витримала і дня на цьому всепоглинаючому інязі. Джерелами екстравагантності та винахідливості у нас є Влада,Юліана,Таня. Саме вони допомагають із подарунками на дні народження або креативно організовують різні заходи. Мої духовні наставники –Настя і Яна. Це як дві сторони: темна і біла. Одна може підтримати у відкладені домашнього завдання на кращі часи, а інша навпаки поверне до реальності своєю надзвичайною старанністю. Але на цьому сюрпризи не закінчуються. У нас нещодавно сталося поповнення в групі. Тепер у нас є хлопець. Повірте мені,що це надзвичайна рідкість,щоб сірі і важкі інязівські будні прикрасив собою такий галантний джентльмен. Йому ще важко призвичаїтись,але ми намагаємось допомагати йому та пояснювати всі тонкощі нашої професії . Отже, моя група це не просто об’єднання людей за інтересами, це той скарб, який кожен з нас намагається знайти у своєму житті - добрі, порядні друзі. Завдяки їм моє навчання не є тяжким обов’язком який я маю виконувати із дня в день,а це різноманітний, несподіваний калейдоскоп подій, думок, вчинків. Я хочу зізнатися вам чесно: я дуже люблю свою групу і вважаю її найкращою із всіх! 1.https://vk.com/id58045741 2.https://vk.com/nastysiaboychuk 3.https://vk.com/id21659957 4.https://vk.com/t.beckham 5.https://vk.com/id129579105 6.https://vk.com/id146306412 7.https://vk.com/yankaaaaa_999 8.https://vk.com/ivanna_yana 9.https://vk.com/id31991510 10.https://vk.com/id159689845 11.https://vk.com/id31515566 12. https://vk.com/id121167403 13.https://vk.com/kristen_frunza 14.https://vk.com/sasha_osachuk

206 група, філологічного факультету
Голоси: 835

Всім привіт! Це 206 група, філологічного факультету. Прийшла моя черга розповісти про свою групу та одноТУпниць. Наша група маленька, нас одинадцять чоловік - десять дівчат та один хлопець. Не скажу що ми подружилися з першого дня, адже ми і обличчя один одного не могли запамятати, а про імена взагалі мовчу, бо всі ми плуталися з Мірелами, Маринами, Маріеттами, та Міхаелами, а тому зверталися до них "ей ти в..." Перші враження кожної з нас було приблизно " І я буду вчитися з ось цими? Боже, я хочу назад в дитячий садочок! ". Зібравшися одного разу на дні народженні в однієї з одногрупниць ми заговорилися, і виявилося що не така вже і "безтолкова" у нас група, одні спортсменки, співачки, художниці, актриси... Не група, а учасники "Україна має талант". Власне, з того дня ми почали більше проводити час разом, навіть впізнавали один одного, і запамятали імена кожного. Так, ми сварилися, були деякі непорозуміння в нас, але коли згадували що нам цілі чотири роки разом вчитися, то бажання убивати один одного пропадало, а обіди забувалися, тому ми стали досить близькими. Зараз ми досить дружні, а перше наше знайомство неможливо згадати без ПОСМІШОК) Всі ми різні по характеру, але близькі духом. Ось така наша історія. Можливо вона не настількі цікава як у інших, але ми самі її творці. Дякую що не пошкодували часу для прочитання моєї розповіді.

204 група філософсько-теологічного факультету
Голоси: 706

204 група філософсько-теологічного факультету! На першому курсі 1 вересня нас усіх зібрали на території університету, де ми всі і познайомились. Від самого початку ми були не такі як всі - це і не дивно - адже соціологи завжди вирізняються: розум, гумор,адекватність, критика, раціональність та краса. Так і досі... В нашій групі є і меломани, і спортсмени, і генії, і солодкоїжки , і закохані, і мрійники, і добряки, і активісти... За 2 роки навчання у нашої групи було безліч смішних історій, незабутніх моментів та прикольних ситуацій. Не оминули нашу групу й конфлікти, розчарування та кокурентність, але ми завжди все виршуємо так, що всі залишаються задоволеними. Ми не такі як всі - кожний з нас індивідуальний , але це не заважає нашій групі бути найдружнішою. Ми просто РАЗОМ. Ми студенти, які доповнюють одне одного.Ми 204та.

305 група філологічного факультету
Голоси: 290

305 група філологічного факультету ЧНУ своєрідна не тільки за своїм національним складом, а й за теплими та дружніми відносинами, які склалися в колективі. На перший погляд - нічого надзвичайного: дівчата, що розмовляють на румунській мові, усіма зусиллями намагаються опанувати солов'їну українську, щодня наполегливо йдуть до мети. Але є у нас одна особливість: група складається із 9-ти чоловік! Щодня ми як дев'ять муз, як дев'ять котячих життів, а на сесії - девять кіл Данте. Жоден з нас ніколи не міг подумати,що зовсім різні люди за уподобаннями, життєвими поглядами та способом життя зможуть знайти спільну мову, підберуть слова підтримки у важкі моменти й віднайдуть найкращі способи для підбадьорення, коли хтось похнюпить носа. Студентське життя ми відчули ще з 1 вересня 2012 року, коли поводили себе розгублено й прикладали найбільших зусиль, щоб віднайти потрібну аудиторію в рідному VІ корпусі. Ніхто б ніколи не сказав, що зовсім згодом усі на факультеті дізнаються хто така (на той час) 105 група:) Ми уміємо бути відповідальними там, де це потрібно, так наполегливо вчитися, що часто самі викладачі висловлюють власний подив. Проте ніколи не забуваємо, що таке справжнє студенське життя: колективні зібрання, дівчачі вечори-секрети в гуртожитку, прогуляні пари, списані контрольні і ручка-невидимка, яка стирає "енки" в журналі відвідуваності (але т-с-с-с це - секрет:)) Один за одного стоїмо горою, намагаємося не "вкусити" чи "принизити", а навпаки, цінуємо індивідуальність кожного. Розуміємо одна одну з півпогляду, коли щось задумали - обов'язково втілимо в життя, але так майстерно, що часом самі дивуємося із своїх витівок. Прикро, що у зв'язку із тим, що наша група маленька за кількісним складом, наступного року нас розформовують і цей рік - останній, який ми проводимо разом. Сум переповнює душу, коли розумієш, що разом у такій атмосфері, де панує злагода та щирість, добро та любов один до одного, нам, на відміну від інших груп, які повноцінно закінчують 4 курси, довелося провчитися тільки 3 роки. До кінця навчального року залишилося три місяці і кожен день нам на вагу золота. Ходимо в університет тепер, як на свято і розуміємо, що "Щасливі разом" - це не серіал, це - 305 група! Щоб не подавати гіперпосилання кожної людини з групи, залишаю посилання на неї в соц. мережі, де в учасниках є всі 9 людей. Там Ви також знайдете більше фото та цікаві матеріали для студ.життя : http://vk.com/filology_ukr_rom_305 Сподіваємося, що усмішки на наших фото зроблять Ваш день кращим, бо Ви того варті!

Відгуки та коментарі

Детальніше про конкурс. Натисніть сюди!
Про конкурс

oPg5U6M7UPI

Оголошується новий конкурс на сайті 0372.ua! Цього разу для найдрайвовіших груп ЧНУ. Доведіть всім що у вас найдружніша группа ЧНУ і призи вас приємно здивують!

1- місце. Пішохідна прогулянка за містом з відпочинком на природі біля мінерального джерела. У Вас буде можливість відірватись наповну! Адже додатково надається ще   1000 грн!
clubveslo.jimdo.com/

2- місце. Проведіть незабутній вечір разом з групою за грою в боулінг. Доріжки для вас будуть оплачені!
greenpinguin.0372.ua

3- місце. Закарбуйте свою перемогу на пам'ять! Професійна фотосесія для вашої групи від фотографаАндрей Желудков

Умови участі тут

 

УВАГА!

Всі "накручені" голоси з однакових IP-адрес будуть видалені!