Найдружніша група ЧНУ - ФІНАЛ

Економічний факультет (311)
Голоси: 746

Всім привіт)) Це наша 311 група економічного факультету ЧНУ Ось уже три роки як ми разом. Колись ще в перші дні навчання ми не розуміли, чому нас тут зібрали і як ми можемо стати дружньою групою. А тепер у нашому колективі є різнобічні і талановиті особистості не тільки Буковинського краю, а й Сходу України)) тому донецькі студенти вирішили залишитися з нами до кінця навчання)

Факультет математики та інформатики (105)
Голоси: 738

Привіт усім! Дозвольте відрекомендуватись, вас вітає 105 група факультету математики та інформатики))) Хоча, напевно, ми уже не група, а справжня сім’ я, в якій кожен старається допомогти один одному, підтримати у важку хвилину, порадити, і звичайно розвеселити чи підбадьорити))) Познайомились ми відносно нещодавно, 31 серпня, але не зважаючи на це, за такий короткий проміжок часу ми здружились. Підтримка і взаємопоміч - невідємнимні атрибути нашої невеличкої сім’ї. Мені випала честь бути старостою цієї дружньої групи, не можу уявити своє життя без цих позитивчиків. Кожен вносить, щось своє, і тим самим доповнює сім’ю, роблячи її неповторною. Група наша відносно невелика, вона складається з 16 студентів - чотирнадцяти дівчат, і двох хлопців. Проте, хоча їх лиш двоє, але інколи вони заміняють цілих двадцять. Усі ми різні, хтось любить футбол, хтось читає книги, когось захоплює поезія, іншого картини, але усіх нас єднає любов до математики.

Факультет педагогіки,психології та соціальної роботи (211)
Голоси: 593
Факультет іноземних мов (214)
Голоси: 471

Привіт! Хочу вам представити свою історію про мою чудову групу 214 із факультету іноземних мов. Був теплий осінній день. Було трішки страшно йти до університету так як зустріч з незнайомими людьми і місцевістю не могла не хвилювати мене . Увійшовши до кабінету я одразу побачила купу різних дівчат. «Напевне злюки і фіфи»- подумала я, але як то кажуть у відомому у соціальних мережах пості : «я ще ніколи так не помилялась». Це сама найкраща група,яку я тільки зустрічала. Це бурхливий водевіль характерів та темпераментів. Щоб краще з познайомити їх з вами, я опишу вам кожного учасника цього клубочку несподіваностей, яке я називаю групою. Почнемо з капітана нашого корабля це староста Вікторія - дивовижне поєднання впевненості в собі і надзвичайної доброти. У вас проблеми в особистому житті чи болить голова - вона підставить вам плече у будь-яку хвилину. «Світлячки доброти» так я назву Жанну,Крістину ,Іванку та Каріну. Їхня терпеливість, розуміння та доброзичливість просто надихає мене із першого слова нашої розмови. «Жорстокі реалісти» (звучить страшнувато)- це Аліна та Анна-Христина. Без їхніх дотепних та влучних жартів, я напевно і не витримала і дня на цьому всепоглинаючому інязі. Джерелами екстравагантності та винахідливості у нас є Влада,Юліана,Таня. Саме вони допомагають із подарунками на дні народження або креативно організовують різні заходи. Мої духовні наставники –Настя і Яна. Це як дві сторони: темна і біла. Одна може підтримати у відкладені домашнього завдання на кращі часи, а інша навпаки поверне до реальності своєю надзвичайною старанністю. Але на цьому сюрпризи не закінчуються. У нас нещодавно сталося поповнення в групі. Тепер у нас є хлопець. Повірте мені,що це надзвичайна рідкість,щоб сірі і важкі інязівські будні прикрасив собою такий галантний джентльмен. Йому ще важко призвичаїтись,але ми намагаємось допомагати йому та пояснювати всі тонкощі нашої професії . Отже, моя група це не просто об’єднання людей за інтересами, це той скарб, який кожен з нас намагається знайти у своєму житті - добрі, порядні друзі. Завдяки їм моє навчання не є тяжким обов’язком який я маю виконувати із дня в день,а це різноманітний, несподіваний калейдоскоп подій, думок, вчинків. Я хочу зізнатися вам чесно: я дуже люблю свою групу і вважаю її найкращою із всіх!

Факультет історії, політології та міжнародних відносин (109)
Голоси: 445

Привіт,всім-всім-всім! Не знаємо,чи цікаво вам буде почитати невеличку історію про нас-109 групу студентів-політологів,але у вас немає виходу есно кажучи, коли перший раз прийшли в університет,то перша думка була: " Що ми тут взагалі робимо? Що тут забули?" Настрій ставав ще гіршим,коли бачили пафосне обличчя кожного і ,здавалося,що ні з ким не зможеш налагодити контактів.Ще й до того викладачі змушували писати конспекти зі швидкістю речення в секунду. Що може бути гіршим? Приходили додому,плакали і кричали,що не піду туди більше!Пройшло трошки часу і слово-за-слово,пішло-поїхало....спільні двіжухи,веселощі на парах та посвяти об*єднали нас так,що самі не потили як стали єдиним цілим. ТАК-ТАК,саме так-ЄДИНИМ ЦІЛИМ!Тепер ми просто не уявляємо,як це так: забрати когось із нас? е просто нереально!Просто подивіться на ці мілашні ,трішки упороті мордашки,ахахахах Ми знаємо,що ми ще маленькі і у нас все попереду...Обіцяємо,ми вас ні за що не підведемо! ІБО МИ ПОЛІТОЛОГИ ПОЛІТОЛОГАМИ НЕ СТАЮТЬ,НИМИ НАРОДЖУЮТЬСЯ!!! Будемо раді новим знайомствам

Інститут біології, хімії та біоресурсів (403)
Голоси: 415

"Куди на цей раз їдете?", "Ви зібрались всією групою в читалці щоб просто пограти "Крокодил"? А ми навіть на випуск зібратись всією групою не можем ", "У вас така класна і дружня група! Як би я хотів(-ла) стати її частинкою"... до подібних висловлювань ми вже давно звикли. Манявський Скит, Яремча, Ворохта, Шешори, Говерла, Долішній Шепіт, Чорнівка, Вижницький НПП, численні експедиції по Чернівецькій області... і не перечислити всіх місць та шляхів, які нам вдалось подолати за ці 4 роки. Та й зупинятись на цьому в наші плани аж ніяк не входить! Адже мріємо подолати ще не одну гору, провести ще не одну ніч під зоряним небом Карпат. А найзаповітніша мрія - Прип"ять (як екологи, по факту зобов"язані). Та головне - емоції! Це вирій спогадів: усмішки, злети, падіння, переживання, турбота один про одного, конфузні ситуації і нестандартні вирішення їх. Так, наша група надзвичайно дружня. Ви навіть уявити не можете скільки в нас спільного, скільки спільних інтересів, скільки ентузіазму та щирої любові один до одного! Інститут біології, хімії та біоресурсів. 403 група

Філологічний факультет (206)
Голоси: 293

Всім привіт! Це 206 група, філологічного факультету. Прийшла моя черга розповісти про свою групу та одноТУпниць. Наша група маленька, нас одинадцять чоловік - десять дівчат та один хлопець. Не скажу що ми подружилися з першого дня, адже ми і обличчя один одного не могли запамятати, а про імена взагалі мовчу, бо всі ми плуталися з Мірелами, Маринами, Маріеттами, та Міхаелами, а тому зверталися до них "ей ти в..." Перші враження кожної з нас було приблизно " І я буду вчитися з ось цими? Боже, я хочу назад в дитячий садочок! ". Зібравшися одного разу на дні народженні в однієї з одногрупниць ми заговорилися, і виявилося що не така вже і "безтолкова" у нас група, одні спортсменки, співачки, художниці, актриси... Не група, а учасники "Україна має талант". Власне, з того дня ми почали більше проводити час разом, навіть впізнавали один одного, і запамятали імена кожного. Так, ми сварилися, були деякі непорозуміння в нас, але коли згадували що нам цілі чотири роки разом вчитися, то бажання убивати один одного пропадало, а обіди забувалися, тому ми стали досить близькими. Зараз ми досить дружні, а перше наше знайомство неможливо згадати без ПОСМІШОК) Всі ми різні по характеру, але близькі духом. Ось така наша історія. Можливо вона не настількі цікава як у інших, але ми самі її творці. Дякую що не пошкодували часу для прочитання моєї розповіді.

Філософсько-теологічний факультет (204)
Голоси: 246

204 група філософсько-теологічного факультету! На першому курсі 1 вересня нас усіх зібрали на території університету, де ми всі і познайомились. Від самого початку ми були не такі як всі - це і не дивно - адже соціологи завжди вирізняються: розум, гумор,адекватність, критика, раціональність та краса. Так і досі... В нашій групі є і меломани, і спортсмени, і генії, і солодкоїжки , і закохані, і мрійники, і добряки, і активісти... За 2 роки навчання у нашої групи було безліч смішних історій, незабутніх моментів та прикольних ситуацій. Не оминули нашу групу й конфлікти, розчарування та кокурентність, але ми завжди все виршуємо так, що всі залишаються задоволеними. Ми не такі як всі - кожний з нас індивідуальний , але це не заважає нашій групі бути найдружнішою. Ми просто РАЗОМ. Ми студенти, які доповнюють одне одного.Ми 204та.

Географічний факультет (212)
Голоси: 229

Наша група настільки крута, дружня і скромна, що про нас можна складати поеми) Ну от власне ми і склали Діло було се давно,почалося з ЗНО, здали тести,документи подали, і ось тут наші студаки. як побачилися ми - то здригнулись кажани, ніхто з нас не вірив в дружбу, але отримали пораду слушну. Бережіть один одного діти, бо ще роки вам сідниці гріти У вас сильні хлопаки й файненькі дівчата, чого ви лаятесь зайчата?) І ось вже пройшли роки,а ми як дружні таргани, один за одного горою станем, кому то треба язик зав*яжем. Тому на конкурс цей пішли,бо звичайно виграємо ми, Мета у нас одна,штука гривень і папа, -Сашко! Яка найкраща група в ЧНУ? -Це ж 212,я тобі кажу!

Інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук (215)
Голоси: 216

1 вересня 2013р. зустрілися незнайомі молоді люди.. Сформувалась академічна група 115! І відразу ж зав"язалися розмови...ніби всі вже давно знайомі. Це моя група!!! Зараз ми гордо несемо 215 номер! ІФТКН - наш дім. А група - один організм. Ми - справжні друзі! І цим все сказано!

Відгуки та коментарі

Детальніше про конкурс. Натисніть сюди!
Про конкурс

oPg5U6M7UPI

Оголошується новий конкурс на сайті 0372.ua! Цього разу для найдрайвовіших груп ЧНУ. Доведіть всім що у вас найдружніша группа ЧНУ і призи вас приємно здивують!

1- місце. Пішохідна прогулянка за містом з відпочинком на природі біля мінерального джерела. У Вас буде можливість відірватись наповну! Адже додатково надається ще   1000 грн!
clubveslo.jimdo.com/

2- місце. Проведіть незабутній вечір разом з групою за грою в боулінг. Доріжки для вас будуть оплачені!
Сеть развлекательных центров "ТУРБИНА"

3- місце. Закарбуйте свою перемогу на пам'ять! Професійна фотосесія для вашої групи від фотографаАндрей Желудков

Умови участі тут

 

Партнери
ba1-eqYUDQY

УВАГА!

Всі "накручені" голоси з однакових IP-адрес будуть видалені!