Конкурс до дня святого Валентина!

Наташа та Саша
Голоси: 351
Оксана і Діма
Голоси: 335
Інна та Ілля
Голоси: 217
Олександра та Андрій
Голоси: 214

І так коротко про наше Love Story. Познайомились ми Вконтакті. Він проводив експеримент, скільки дівчат поведуться на повідомлення: " В мене проблемка на рахунок однієї твоєї подружки, це довго писати, допоможеш будь-ласка напиши номер". Такі розводи мене дуже бісили, але продовжили переписуватись та познайомившись в реальному житті "понеслось" Тепер ми вже майже 4 роки як разом, і скоро одружимось Отже, правду кажуть, життя непередбачуване, в самий неочікуваний момент друга половинка з*являється у всіх.

Ліза та Богдан
Голоси: 213
Роман та Вікторія
Голоси: 211
Люба і Діма
Голоси: 169

Наше лавсторі! отже познайомились ми в вконтакті ,я даже не думала що так буде,ми списувалися майже кожного дня ,мені було 13,йому 17 через півтора місяця,він запропонував мені з ним зустрічатись ,але я думала шо це таке поспілкуємось і доста,зустрічалися ми 3 роки,і ось 10 травня 2015 року було весілля ,скоро 4 роки як ми разом,не дивлячись ні нащо ми разом долаємо усі труднощі ,саме головне розуміти одне одного,і поважати)любіть один одного ,розумійте ,не піддаватися гордістю і все у вас буде гуд

Тетяна та. ..
Голоси: 168
Іван та Ірина
Голоси: 162
Анастасія та Артур
Голоси: 161

Сначала мы были друзьями...Потом приглашение в кино стали все чаще...Не долго длилась наша дружба... 25 июля 2013 у меня ДР. Праздновать настроения никакого не было абсолютно...но звонок подруг изменил всю обстановку. ☎ Ну и я с подругами устраиваем девичник и идем в НК (как обично и проходят сейчас девичники ). Нам весело ...мы гуляем... и тут звонок в 02:30 ночи... ☎✉ Артур - "Привет ! Ты где? Что делаешь?" Я - "Привет! Я на девичнике в НК" Артур - " Прийди пжл на площу филармонии, я хочу поздравить тебя с ДР" Я - "Ну не знаю ... я с подругами... я не могу их оставить... и т.д." Артур - " Это не долго... просто прийди" Я - " ну хорошо, сейчас буду" Прихожу я туда ... там поздравляшки все дела ... и тут происходит то, чего я никак не ожидала... конечнооо же это был поцелуй ))) ну и какой уже там девичник... какое гуляние...все! ДР прошел и как с нового листа началась наша жизнь ... тут и без слов и без предложений все было понятно, что мы с этого момента будем вместе. С того момента прошло уже 2 года и 6 месяцев. За это время мы расписались, у нас родилась прекрасная доченька...которая скрепила два конца наших жизней в бесконечность ...и стала смыслом нашей жизни!!)) Не зря говорят " Смесь кровей рождает необычную красоту! " Любите друг друга и рождайте "красоту", ведь ради них мы и живем!

Наташа та Андрій
Голоси: 161

Все почалося з юних років.Мені 14 йому 15 Кохаю його безмежно Ми вже 10 років разом.Було все,але незважаючи ми все одно поруч один з одним,є підтримка,почуття,сміх,радість,почуття. Найголовніше щоб було кохання

Коля і Марина
Голоси: 158

Були друзі в один прекрасний момент після роботи празнували днюшку друга вона прийшла з подружкою до нас було пізно і ми їх невідпустили коли лягали спати це маленьке чудо попросило щоб я ляг біля неї так як у мене було одіяло а їй було холодно і так слово за слово я узнав що подобаюсь їй і бла бла бла і доранку неспали дурачились сміялись як малі діти і вот с того часу неможем друг без друга ми найшли своє щастя... і вам всім цього бажаєм

Ірина та Іван
Голоси: 157
Лілія та Влад
Голоси: 157
Христина та Валентин
Голоси: 154
Анастасия и
Голоси: 154
Наташа та Іван
Голоси: 153

Випадково познайомились 15.11.14 коли гуляли з спільними друзями. Того ж вечора він мені написав в ВК, потурбувався як я добралась до дому) переписувались а згодом обмінялись номерами... 4.1.15 вдруге побачилися і від тоді ми разом))) він зробив мене по справжньому щасливою! Завдяки йому я відчуваю себе дівчиною))) Любіть і будьте любимими!

Таня і Роман
Голоси: 151

Наша Love Story. Почалася так ми були найкращими друзями,дружили 9 місяців наша дружба була дуже близька , одного разу я була з подругами у клубі , і він з своїми друзями ми побачилися і стали говорити , ми розговорилися і неочікувано поцілувалися , після того запропонував мені зустрічатися я довго вагалася і наступив день коли я мала дати відповідь 20 листопада.Дивно але він даже нічого не питав мене нічого того дня на щод відповіді , наступила 11 год, включилася наша любима пісня і Роман запросив мене танцювати , ми лише почали танцювати музика зупинилася і Роман стає на коліно і вдягає мені на палець кольцо, і пропонує зустрічатися ,це було так не очікувано,я звичайно сказала ТАК! Від того часу ми разом Вот така у нас Love Story

Татьяна и Павел
Голоси: 130
Марьяна и Василий
Голоси: 126

Как хорошо, что мы с тобой вместе. Ты-именно тот человек, которого мне всегда хотелось видеть рядом с собой. С тобой хорошо и комфортно. Иногда я даже читаю твои мысли.В них я часто вижу свое отражение, ты думаешь обо мне и это так приятно.Я тоже думаю о тебе. Я люблю тебя!

Саша+Вика
Голоси: 116
Вадім та Аня
Голоси: 106
Ваня та Зіна
Голоси: 103
Андрій та Наталія
Голоси: 102
Вася та Оксана
Голоси: 101
Сергій та Ірина
Голоси: 86
Олена та Саша
Голоси: 83

Літні канікули,нема чим зайнятись,відповідно сиділа вк.І тут написав мені він,вже мій чоловік,мій коханий чоловік,зі словами "як проходить твоє літо?"Після того, воно у мене проходило на одному подиху,доки ми не зустрілись і вже не розлучались більше ніж на день)Любов з першого погляду буває,хоч навіть я в неї і не вірила!

Мар'яна та Роман
Голоси: 80
Ксюша и Валентин
Голоси: 67
Макс та Катя
Голоси: 60
Марічка та Вадим
Голоси: 59
Валерія і Роман
Голоси: 57
Олександр та Яна
Голоси: 46
Михайло та Віталія
Голоси: 38

наше лав сторі ми познайомилися вконтакте. ..ми переписувалися майже рік !!потім 14лютого на день закоханих він пригласив мене на побачення і вот так зразу почали зустрічатися!!вот ми разом почті рік ...!!я його дуже кохаю!!!!

Ромео та Джульєтта
Голоси: 21
Лена та Антон
Голоси: 20
Максим та Катя
Голоси: 20
Оксана та Михайло
Голоси: 19
Андрій та Анна
Голоси: 18
Ирина та Герман
Голоси: 18
Вікторія та Юрій
Голоси: 14

Відгуки та коментарі

Детальніше про конкурс. Натисніть сюди!
Про конкурс

готовый_3

Сайт міста Чернівці
 оголошує конкурс до дня святого Валентина! Відправляйте нам фото з Вашою половинкою та своє Love Story( по бажанню).
Призи!!!
1 місце - подарунковий сертифікат на 250 грн на романтичну вечерю в ресторані "Рояль"
2 місце - два квитки на концерт гурту "Антитіла"
3 місце - година гри у боулінг в РЦ "Турбіна"

Умови конкурсу:
1- Підписатись на группу https://vk.com/chernivtsi0372
2- Зробити репост цього запису собі на стіну ( залишити його до кінця конкурсу)
3- Додати фото для конкурсу, в коментарях до 04.02.2016.

Голосування розпочнеться 04.02.2016 о 12:00 та завершиться 13.02.2016 о 12:00

Партнери

          _143265503713

76

        _tyrbina_143421021045

УВАГА!

Всі "накручені" голоси з однакових IP-адрес будуть видалені!