Українська народна модель - 2017

Про конкурс

Українська вишиванка - це щось більше, ніж просто мистецтво прикрашати одяг. Вишиваючи сорочку, людина вкладає в неї частинку своєї душі і лише добрі думки та емоції. Здавна саме вишиванка вважається головним оберегом, який ми можемо подарувати близькій людині. Сьогодні наш національний одяг набирає все більшої популярності в світі, а кожен справжній українець просто таки зобов'язаний мати в своєму гардеробі хоча б одну вишиванку.

"Українська народна модель" - яскравий та патріотичний конкурс для тих, хто шанує українські народні звичаї та культуру. 

Надсилайте ваші фото на електронну адресу info@0372.ua.  Головна вимога - на фото мають бути люди у вишиванці, жодних вікових обмежень.

Крім того, у листі ОБОВ'ЯЗКОВО зазначайте прізвище, ім'я та вік учасника, населений пункт та контактні номери телефонів (для зворотного зв'язку у випадку перемоги). 

Голосування буде проводитися в режимі он-лайн на сайті міста Чернівці – 0372.ua. Переможці будуть визначатися шляхом он-лайн голосування та отримають цінні подарунки від наших партнерів.

Конкурс триватиме до 15 жовтня. А вже 16 жовтня 2017 року ми оголосимо переможців.

Голосувати можна за будь-яку кількість фотографій, але за кожну тільки один раз. Голосування триватиме з 22 вересня до 15 жовтня включно.
Актуальні конкурси
Авторизація
або
Ще не зареєстровані?
Реєстрація
Зареєструйтеся на сайті та використовуйте
можливості сайту на 100%
або
Вже зареєстровані?
Забули пароль?
Введіть E-mail і ви отримаєте лист з посиланням для створення нового пароля