
16:27, 8 грудня 2016 р.
Буковина може залишитися без футбольного клубу
ФК "Буковина" переживає не найкращі часи.
Якщо не вийде вирішити всі фінансові питання, президент ФК "Буковина" готовий закінчити з президентством. Хоча таких планів поки немає. Про це Сергій Гринюк розповів у радіопередачі "Буковинська хвиля" на 100.0 FM.
Перемовини з гравцями наразі ведуться, та як складеться ситуація, буде видно до кінця місяця, коли стане зрозуміло, що буде з "Буковиною".
Як відомо, чернівецька "Буковина" - найменш оплачувана команда у Першій лізі. Тут грають найбільше місцевих гравців.
Також президент клубу каже, що у влади є кошти, але поки немає стабільної ситуації. Більше проясниться за місяць.
У команди немає умов для тренувань, стадіон потребує реконструкції, а потрібні ще й поля. А тут знову ж треба коштів.
Влада по можливості допомагає, та у всій країні така ситуація склалася. Гроші, що виділили, "Буковина" не може реалізувати, бо є перепони.
Читайте ще: Дружина розстріляного поліцейського потрапила в лікарню
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:38
Вчора
09:21
Вчора
20:33
26 червня
20:28
26 червня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:13, 19 червня
16:42, 26 червня
12:39, 22 червня
2

Коментарі