
17:30, 30 січня 2017 р.
Буковинець ледь не загинув через коротке замкнення
Протягом минулих вихідних на Буковині сталося 4 пожежі.
Одна із пожежа сталася у селі Горбово на Герцаївщині. Чоловік порався по господарству, коли почув різкий запах диму. Буковинець помітив, що вогонь охопив його будинок, та одразу ж викликав вогнеборців. Рятувальники ліквідували пожежу у тих межах, в яких застали. Чоловік не постраждав, однак вогонь знищив домашнє майно на перекриття житлового будинку. Фахівці стверджують, що пожежа сталася через коротке замкнення електромережі.
Через замкнення ще одна пожежа сталася у селі Остриця, де загорілась господарська будівля. Вогонь встиг знищити перекриття приміщення.
Також впродовж вихідних вогнеборці ліквідували пожежу у Чернівцях (дачний будинок) та у селі Чудей (господарське приміщення), інформує прес-служба УДСНС.
Читайте також: У Чернівцях автобус зламався на підйомі посеред вулиці (ФОТО)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:57
19:35
Вчора
Спецтема
Оголошення
10:21, 17 червня
17:16, 22 червня
07:29, Вчора
live comments feed...
Коментарі