8 листопада о 19.00 у РК "Dolce Club" BRUTTO влаштують потужне двогодинне шоу, продемонструють відмінну форму і нове звучання своїх бронебійних хітів! 
 
У програмі «Double Hot» будемо разом співати кращі треки BRUTTO з нового альбому «Рокі», легендарних «Родны край» і «Underdog», а також золоті хіти «Ляпісів» за останні 10 років! Група прокотилася з «Double Hot» по містах України, Америки і Європи, і, звичайно, голосно презентувала програму під час великого туру в рідній Білорусі. На концерті в «Мінськ-Арена» BRUTTO зібрали більш 12 500 глядачів! 
 
А у Чернівці наші герої приїдуть після виступу на найбільшому європейському музичному фестивалі SZIGET!  
 
КВИТКИ НА КОНЦЕРТ BRUTTO ВЖЕ У ПРОДАЖУ! * 
- каса Літнього театру
- вул. Головна 89 (119 офіс, 3 поверх)
- мережа відділень Ощадбанку
Тел: 066 197 1220
  
Групі BRUTTO три роки, за цей час панк-рок-революціонери спричинили справжній фурор у світі.
Відвертість і безкомпромісність BRUTTO, готовність йти проти чужих пустих правил одразу скорила тисячі шанувальників. У Росії «за надмірну любов до свободи» група заборонена, а у всіх інших країнах навпаки - має мільйони прихильників. Себе BRUTTO називають «букварем для дорослих», «Бригадой Революционного Угара и Творческого Отпора имени Орнеллы Мути» і «збірною андеграунду». Це гарячі серцем хлопці, які як єдиний монолітний організм рвуться в наші серця, призиваючи прагнути до нових вершин. Їхня основна тематика доступна і ясна: дух, свобода, мужність і віра в себе. - BRUTTO – це група мого життя! - зізнається СЕРГІЙ МІХАЛОК. - Зараз я граю панк, поруч зі мною спортсмени і професійні музиканти! У нас наймолодша і найбільш зухвала команда! У нас свій неповторний «стайл»! У нас пацани-герої андеграунду! Пазл нарешті складається у чітку, строкату, масштабну картину, від якої неможливо відвести погляд…