У суботу, 4 квітня, о 17 годині у центрі «Horizont Business Hub» відбудеться лекція бізнес-консультанта Любові Дадукевич-Чопенко на тему: «Бізнес і секс: паралелі».

Відмінна аналогія, проста паралель для розуміння, що спільного між бізнесом і сексом. Яка поведінка принесе прибуток і задоволення? Жива розмова про бізнес і продажі з іншої точки зору. Виявляється, ми робимо це щодня.

1. Що робить ваш бізнес привабливим (реальні приклади всесвітньо відомих компаній, а також чернівецьких).
2. Робіть бізнес, даруючи радість іншим.
3. Зваба (омана), як метафора в бізнесі (зваблення - це метафора, яка допоможе вам краще зрозуміти тонкощі і нюанси бізнес-процесів, допоможе подивитися на укладення угод творчо і з ентузіазмом.)
4. Природні інстинкти і стилі поведінки (пуританство, вульгарність, невинність, розбещеність, недоступність або легкодоступність. Що краще? Тонкі межі).
5. Випадкові зв'язки - чи потрібно?
6. Бренд: чому одних хочуть постійно?
7. Бізнес та секс: життя з задоволенням.


Любов Дадукевич-Чопенко - практикуючий бізнес-консультант, бізнес -коуч, куратор проектів. Має 18-річний успішний досвід у побудові та розвитку продажів. Фахівець у галузі маркетингу, продажів та управління. Автор внутрішньокорпоративних програм навчання персоналу, організатор впровадження тімбілдингових заходів, співавтор і реалізатор успішного ребрендингу компанії.
Досвід роботи з компаніями «Імпульс», «Вікна Стиль», «Aplot», «Болена», «Велмарт», «Max Art Development Group», «Черновцибудінвест».

Тривалість: 1,5 години.

Реєстрація на сайті http://horizon.com.ua/all-events/meetings/all/lekzia-business-sex