«Боїнг-боїнг» — легенда французького театру минулого століття. П'єса увійшла до книги рекордів Гіннесу, поставлена в 60 країнах світу. «Боїнг-боїнг» — комедія про роман молодого паризького ловеласа з трьома чарівними стюардесами. Обраниці літають на різних авіалініях, і це вимушує винахідливого жениха підстроювати своє життя під розклад «прильоту-відльоту» всіх «наречених». Виникаючі непорозуміння приводять до нескінченно смішних ситуацій.

Автор п’єси - Камолетті ще за життя став класиком французького театру.Однак неймовірна грандіозність успіху , який випав на долю п'єси « Боїнг- Боїнг», зробила його фігурою майже міфічною.Вперше «Боїнг- Боїнг» був поставлений в 1960 році в одному з великих паризьких приватних театрів «Comedie Caumartin».З тих пір п'єса з незначною перервою йшла в Парижі по 18 вересня 2004 року в режимі щоденного показу (театр «Michel»).Майже 44 роки!

«Боїнг» зіграний по всьому світу в цілому більше 18000 разів, поставлений більш, ніж в 55 країнах світу.

11 квітня 1991 п'єса « Боїнг- Боїнг» була вписана в «Книгу рекордів Гіннесса» як найчастіше зіграна  у світі французька п'єса.

У лондонському « Apollo Theatre » вона протрималася 7 років, побивши рекорд з довгожительства французької драматургії на закордонній сцені (2035 вистав).

Цей спектакль вшанувала своєю присутністю англійська королева Єлизавета II.

Ролі виконують: Ольга Сумська, Євген Паперний, Віталій Борисюк, Георгій Хостікоєв, Марина Ягодкіна та ін.
Вистава відбудеться 27 травня в Драмтеатрі ім. 
О.Кобилянської, о 19:00