Тиждень «Нового німецького кіно» проходитиме в Чернівцях з 5-го по 12-те листопада. Початок сеансів о 19:00.

Проект проводиться за підтримки Goethe-Institut в Україні.

 

Окрім Чернівців, стрічки показуватимуть в Києві, Одесі, Львові, Дніпропетровську та Харкові.

 

Попередній розклад сеансів:

5 листопада – «Вікторія» (Victoria)
Суміш трилеру та драми однієї ночі у Берліні, майже у реальному часі. Це – тріумфатор Берлінале. Режисер Себастіан Шиппер зняв свій трилер «Вікторія» одним кадром. Повна подій подорож до кінця берлінської ночі, якої одна іспанська дівчинка зустрічає своє коханні та найбільшу пригоду свого життя.

6 листопада – «Фенікс» (Phoenix)
Драма жінки, яка після війни хоче повернути своє старе життя та нерозділене кохання. Використовуючи засоби мелодрами та нуару, стрічка «Фенікс» розповідає про Голокост.

7 листопада –  «Дар богів» (Ein Geschenk der Götter)
Комедія, повна захопленням перед акторським мистецтвом. Ця стрічка виявляє глибоку віру в силу театру та неминуче заражає нею своїх глядачів. Маленьке чудо, яке дихає любов’ю до життя та гри.

8 листопада –  «Темний світ» (Finsterworld)
Захоплюючий і провокуючий фільм комбінує сатиру, драму та комедію. У своєму яскравому дебюті у художньому кінематографі режисер Фрауке Фінстервальд зображує Німеччину як сюрреалістичне місце, травмоване націонал-соціалізмом, як вигадану країну з відкритими ранами.

9 листопада –  «Ваал» (Baal)


Екранізація першої театральної п’єси Бертольта Брехта, головну роль у якій зіграв Райнер Вернер Фасбіндер. Режисеру Фолькеру Шльондорфу вдалося зняти у 1969 р. видатну телевізійну стрічку про відносини митця та суспільства. Крім Фасбіндера, у зйомках брали участь Клаус Додлінґер, Марґарете фон Тротта та Ганна Шиґулла. У 2014 р. фільм був виданий на DVD.