Дегустаційна карта:

Під завершення дегустаційного сезону за традицією трішки більше уваги приділяємо ігристим винам, аби дати Вам можливість придивитися щось особливе до свят. Ну і паралельно потихеньку вже налаштовуємось разом на новорічно-різдвяний настрій. На противагу «сусідній» дегустації по Ferrari, ігристі вина Dal Bello — задоволення значно більш доступне. За кілька років співпраці із цим виробником, ми у WINETIME неодноразово переконалися — це відмінні святкові вина за розумні гроші.

У живописному містечку Азоло, котре ще відоме в Італії, як «місто тисячі горизонтів», свою виноробню Віктор Белло заснував у 50-х роках минулого століття. Казкові гірські пейзажі, свіже повітря, неквапливий місцевий ритм, вино… — словом, у виноробстві Белло лишився на все життя. Сини, на щастя, підтримали і розвинули його справу. Вдихнули у виробництво трішки вітрів сучасності, переглянули стиль деяких вин і, зрештою, як і батько, ковток за ковтком продовжують смакувати виноробне життя затишної провінції Тревізо.

Найголовніша особливість вин Dal Bello — простота і щирість. Вони такі ж душевні і щедрі, як і земля, що їх народила. І перш за все в цьому сенсі хочеться виокремити їх ігристі вина. І в святковий період, і просто, коли у звичайному дні хочеться знайти трішки свята, Dal Bello Вам у цьому із легкістю допоможе. Причому кожен знайде своє: від класичного сухого Prosecco до ніжного солодкого Marzemino.