Виставка творчих робіт Ольги Дамянової, Лесі та Володимира Теуту

11 грудня 2015 року о 12.00 у приміщенні учбово-методичного центру культури Буковини (вул. Й. Главки, 1-а) відбудеться відкриття виставки творчої родини Теутів з міста Новоселиця. Знані на Буковині та за її межами митці Леся Теуту, Володимир Теуту та їхня донька Ольга Дамянова — постійні учасники багатьох районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних культурно-мистецьких заходів. 
Це перша спільна родинна виставка, яка має на меті розкрити індивідуальне та неповторне бачення світу кожного з цих творчих особистостей. 

ЛЕСЯ БОРИСІВНА ТЕУТУ – майстриня гобеленового ткацтва, художник, педагог, директор Новоселицької художньої школи, лауреат обласної літературно-мистецької премії ім. О. Кобилянської у номінації “Кращий твір живопису”, лауреат районної літературно-мистецької премії ім. С.Сабадаша. 
Свою любов, вміння і талант Леся Борисівна передає дітям, навчаючи їх малювати та опановувати непросте ремесло гобеленового ткацтва. Кожен її виріб вражає веселковим різнобарв’ям кольорової гами, зачаровує та сприймається, наче довершена, самодостатня мізансцена з власним сюжетом, композицією та оригінальністю малюнка.

ВОЛОДИМИР АРКАДІЙОВИЧ ТЕУТУ — художник-живописець, старший викладач Новоселицької художньої школи. Він навчає дітей не тільки малювати, але й відчувати прекрасне в оточуючому світі. Сам художник відтворює на полотнах мальовничі краєвиди буковинського краю та одне з найпрекрасніших творінь природи – квіти. 

ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА ДАМЯНОВА викладає історію мистецтва, «Предмет за вибором», «Композицію», «Живопис» та «Рисунок» у Новоселицькій художній школі. Молода і перспективна художниця працює в галузі декоративного живопису. Її приваблюють мотиви традиційної народної культури з елементами писанок, рушників, які лягають на полотно гармонійним орнаментом та сміливим колористичним рішенням.