Pianoбoй:  Презентація нового альбому "Take off".

Рок-піаніст, віртуоз, учасник легендарних гуртів «Земфіра», «Океан Ельзи» відправляється у Всеукраїнське турне на підтримку нового альбому. Купуйте квитки на концерт Pianoбoй у Чернівцях просто зараз, бо завтра їх може вже не бути! Хіти, перевірені часом, та прем’єри з нового альбому. 
Музика Шурова – це можливість відволіктись від повсякденних клопотів і провести вечір на зовсім іншій хвилі, мрієте про це? Варто лише замовити квиток на концерт Піанобой у Львові і ви поринете у зовсім інший світ.

У кожен звук він вкладає щось особливо душевне і дуже особисте. Pianoboy не дарма вважається віртуозним піаністом, адже він настільки енергійно чаклує над синтезатором, що часом виникає враження, ніби він не грає, а безшабашно «барабанить» по інструменту, примудряючись отримувати з нього гармонійне звучання. Квитки на концерт Шурова (Pianoбoй) – це шанс провести чудовий вечір під живу якісну музику.

Ви можете легко замовити і придбати квитки на концерт Pianoбoй уЧернівцях, сплативши їх будь-яким зручним для вас способом: через інтернет - банківською картою VISA / MasterCard, або готівкою в касах міста. 

Замовляйте квитки на концерт Піанобой (Дмитро Шуров) в один клік! З Gastroli.ua – це легко, швидко і надійно!

Квитки у фан зону:
fast food OZZY
3D кінотеатр ЕФЕКТ
Vip місця за столиком (050 220 27 27 DolceClub) або в BarBq (вул.Доброго,5)
WestPowerPromo call center - 050 282 16 52