Еннi

за мотивами однойменного фільму

вистава для усієї родини
тривалість – 2 год. 10 хв.

На головній театральній сцені Чернівців відбудеться прем’єра вистави, головну роль у якій зіграє восьмирічна дівчинка. Сьомого лютого буковинці побачать щемливу історію дівчинки Енні, котра жила у сиротинці.

Історію Енні знають у всьому світі: хтось з кіно, хтось з бродвейського мюзиклу. У лютому цю історію можна буде побачити і на сцені Чернівецького музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської.

– Це дуже мила симпатична історія бідної дівчинки, у житті якої відбулася казка, – говорить режисер вистави, художній керівник муздрамтеатру Людмила СКРИПКА. – Енні виховувалася у притулку, батьки загинули, але вона вірила, що вони живі, мріяла знайти їх. Це історія про те, як головна героїня і всі діти в світі шукають тепла родини. У нашій виставі героїня таки знаходить люблячу сім’ю.

– У наш час така добра історія дуже необхідна, – наголошує Людмила Іванівна. – Навіть не для того, аби відволіктися від чогось, а для переоцінки цінностей. На фоні страшних подій ми вкотре розуміємо, що найважливіше сьогодні потрібно берегти – це сім’я. Родина – це фундамент усього. Навіть не економіка, а тепло рідних людей. На Буковині нерідко можна бачити, що у багатих родинах немає духу сім’ї, а в бідних – дуже теплі гарні стосунки. А тому нехай дітки разом з ріднею прийдуть і подивляться дорослу-дитячу історію.