У Чернівцях розпочалася підготовка до другого щорічного Напівмарафону CROSSHILL – 2016. Цього року він проходитиме 22 травня.

CROSSHILL - це сучасний running у маленькому українському місті Чернівці по справжніх австрійських вулицях дев`ятнадцятого століття на самобутній землі давнього європейського королівства. Організатори цього напівмарафону намагаються поєднати нові віяння в спорті разом зі старою та самобутньою архітектурою міста для того, щоб захід зацікавив не лише професійних спортсменів, але й спортивних туристів, які женуться за враженнями.

Напівмарафон в Чернівцях обслуговуватиме провідна таймінгова компанія «Athletic Events» і з 29 січня стартувала реєстрація на учать у CROSSHILL – 2016. За перший день реєстрації на забіг вже зареєструвалося більше 20 учасників. Також вже у CROSSHILL з’явився власний сайт - crosshill.com.ua, де є уся інформація для учасників, положення та умови напівмарафону, а а також зручне перепосилання на сайт реєстрації. А ще можна підписатися на новини, для того, щоб не пропустити нічого важливого.

Цього року організатори пропонують чотири дистанції для забігу – 2, 5, 10 і 21 км. А також для маленьких спортсменів – забіги на 100, 500 та 1000 метрів.

Реєстрація на марафон – платна. І знову новаторство , організатори пропонують три етапи оплати:

1.до 1 березня -150 гр

2.до 1 травня- 200 гр

3.до 18 травня (закриття реєстрації) – 250 гр.

Дитячі забіги - безкоштовні.

Ще одним нововеденням – на CROSSHILL – 2016 - учасники мають право вибору - замовляти собі медаль за участь у забігу чи ні.

Адже за словами організаторів, не для всіх учасників нагорода є вкрай важливою. Деякі спортсмени їдуть на змагання за новими враженнями.

І навпаки є спортсмени, які змагаються заради гарної медалі, яка нагадуватиме їм бігові пригоди з друзями. Ціна призової медалі – 125 гривень.

І навпаки є спортсмени, які змагаються заради гарної медалі, яка нагадуватиме їм бігові пригоди з друзями. Ціна призової медалі – 125 гривень.

Також на дистанції 21 км подарунки отримають переможці у 4 вікових категоріях, які займуть з 1 по 3 місця. На дистанціях 5 та 10 км призи передбачені для переможців в абсолютному заліку – чоловіки та жінки з 1 по 3 місце.

Маленькі спортсмени на дитячих забігах також будуть нагороджені пам’ятними призами.

Тренуйтесь! Бігайте! Реєструйтесь на CrossHill! Run with dream.