Не потрібно їхати з країни, або навіть з області, щоб отримати море емоцій і відмінний відпочинок! 

Вам достатньо приїхати 7 травня на наш івент в розважальному комплексі Буковинська Троя. Project Genesis перенесе вас з реальності у світ задуманий командою ідеологів. 
Світ хауз музики! 
Хауз – музика яка по новому народиться і надихне, музика під яку ми об'єднаємось і утворимо міцний емоційний зв'язок. 

Вночі вся територія перетвориться в open air, де ви зможете отримати прекрасний драйвовий настрій, який буде панувати просто в повітрі. 

Запрошені екслюзивні хедлайнери, заворожуєче візуальне відео шоу 3D, 30 кВт звуку, ресторан, 4 лаундж зони поруч з танцполом, 2 бари, спеціальні коктейлі від найкрутіших барменів міста Чернівці, професійни фотозвіт від чернівецького порталу Geometria, кваліфікована охорона "Тигр". 

Ідеальний весняний антураж, завдяки якому Ви зануритеся в легку атмосферу ідеального відпочинку. 

Ми хочемо повернути Вам відчуття свята серед низки постійних справ і буденності! 7-го травня приїжджайте до нас, щоб відпочити на кращому весняному open air! 

Розважальний комплекс Буковинська Троя знаходиться в Чернівецькій області Кіцманському районі с. Реваківці, 20 км. траси Чернівці - Снятин. 

Попередній продаж квитків розпочато!!!

Їх можна придбати в офіційних розповсюджувачів:

- Кінотеатр Ефект 3D ( вул. Червоноармійська, 184)
- OZZY Fast Food ( вул. Університецька, 7а)
- Буковинська Троя (с. Реваківці)
- Ресторан Асторія (с. Неполоківці)

Вартість квитків:

Перша партія 90 шт. – 90 грн. (Придбати можна в OZZY Fast Food та Буковинська Троя)
Друга партія 300 шт. – 110 грн.
Третя партія – 130 грн.
Вартість входу в день івенту – 150 грн.

Додатково квитки можна замовити за номерами:
- 0950940073
- 0508077935

Для тих хто планує їхати на івент з міста Чернівці, буде працювати телепорт на Театральній площі. Графік відправлень ми опублікуємо пізніше. Ціна телепорту 45 грн. в дві сторни.

Умови та правила

Придбання квитка та вхід на територію Івенту означає Вашу автоматичну згоду на всі фото та відео зйомки Вашої персони під час проведення Івенту та публічне використання цих матеріалів Організаторами без будь-якої оплати та без отримання додаткової згоди з вашої сторони.

Вхід на Івент передбачає прийняття та дотримання відвідувачами цих Правил, які діють протягом всього терміну перебування на Івенті.

Прохід на Івент здійснюється за умови попередньої купівлі квитка.

Вам може бути відмовлено у проході на Івент, якщо квиток був придбаний у неофіційних розповсюджувачів.

Повернення коштів за квитки проводиться тільки у випадку відміни Івенту, за умови наявності непошкодженого квитка. При поверненні квитка Організатором здійснюється повернення номінальної вартості квитка.

Вам може бути відмовлено у проході на Івенті при наявності квитка в наступних випадках:

– стан алкогольного чи наркотичного сп’яніння;

– якщо Ви поводите себе агресивно;

– якщо Ви вступаєте в конфлікт зі службою безпеки (охороною), адміністрацією чи відвідувачами події.

Категорично забороняється проносити на Івент:

– вогнепальну та холодну зброю, колючі, ріжучі, великогабаритні, а також інші предмети, які можуть бути використані для нанесення тілесних ушкоджень, вибухові пристрої, піротехнічні вироби, вибухові, радіоактивні, вогненебезпечні, отруйні речовини, вироби із скла;

– будь-які напої чи їжу, вироби із скла;

– будь-які наркотичні засоби, психотропні речовини або предмети для їх вживання, ліки;

– тварин;

– аудіоапаратуру для проведення запису.

Категорично забороняється:

– входити на територію Івенту без спеціальної контрольної стрічки на руці, яка надягається на власника квитка при його використані на вході, або без іншого спеціального документу, виданого Організатором;

– проявляти агресію по відношенню до інших відвідувачів та учасників Івенту, чинити опір охороні Івенту;

– використовувати грубі, нецензурні, образливі вирази, жести, пісні, політичні гасла, скандувати нецензурні та принижуючі лозунги, а також застосовувати погрози та залякування інших учасників Івенту, осіб, які забезпечують безпеку;

– проводити несанкціоновану торгівлю на території Івенту;

– проводити рекламну та промо діяльність без попереднього погодження з Організаторами;

– порушувати санітарно-гігієнічні норми і правила, завдавати шкоди екології, здійснювати несанкціоновану вирубку насаджень, розкидати сміття та побутові відходи;

– навмисне псування устаткування, реквізиту, крадіжка, будь інші способи заподіяння збитків учасникам, відвідувачам, організаторам Івенту.

Самостійний вхід на Івент за наявності квитка можливий тільки особам, яким виповнилось 18 років.

Особи віком до 18 років можуть відвідувати івент ЛИШЕ у супроводі батьків.

При виникненні суперечливих ситуацій дозвіл на прохід таких осіб здійснюється на розсуд Організатора.

Організатор праві запросити документи від супроводжуючих осіб, що підтверджують те, що такі особи є батьками особи до 18 років.

Всі відвідувачі Івенту зобов’язані мати на Івенті чинний паспорт громадянина України або інший документ, який підтверджує вік особи (з фотографією особи), який вони мають пред’являти на першу вимогу уповноважених представників Організатора та осіб, що здійснюватимуть продаж алкогольних напоїв.

Продаж алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, не здійснюється, відповідно до чинного законодавства.

Для вашого комфорту на території Івенту встановлені урни для сміття. Заборонено смітити, викидати пусту тару та інші предмети повз урни для сміття. Використання скляної тари (келихів, пляшок тощо) на Івенті заборонено.

Заборонено знаходження на території Івенту під дією наркотичних виробів, сильнодіючих речовин, інших речовин,які можуть викликати неадекватну поведінку або раптове погіршення самопочуття.

При отриманні інформації про надзвичайну ситуацію необхідно діяти по плану евакуації у відповідності до вказівок осіб, які забезпечують безпеку (охорони), дотримуючись спокою та не створюючи паніки.

З метою гарантування безпеки інших учасників відвідувачів Івенту Організатори залишають за собою право проводити особистий огляд відвідувачів та, у разі порушення цих Правил, не допустити таких відвідувачів на територію Івенту або примусити відвідувачів покинути Івент без відшкодування вартості квитка.

Всі відвідувачі Івенту зобов’язані дотримуватися правил пожежної безпеки на території Івенту та біля неї.

Організатори не несуть відповідальності за збереження особистого майна відвідувачів, за будь-який збиток, завданий внаслідок недотримання норм громадського порядку, техніки безпеки, правил Івенту та інших загальноприйнятих норм поведінки.

Організатори мають право змінювати дату, час, місце проведення, а також програму Івенту.

 

Відвідувачі Івенту, які порушують будь-яке положення цих Правил, не виконують вимоги уповноважених організаторами  та не дотримуються вказівок служби охорони Івенту, будуть виведені за територію Івенту без компенсації вартості квитк!.

При умові непокори охороніІвенту, чи невиконання цих Правил, щодо таких порушників можуть бути застосовані заходи з боку поліції!

Організатори Івенту висловлюють Вам щиру вдячність та розуміння за виконання та дотримання зазначених вище Правил!