Коли Буковина отримає 20 тис. доз вакцини проти кору?

Спалах кору на Буковині триває з вересня 2017. З початку нинішнього року у Чернівецькій області захворіло – 295 осіб. У зв’язку зі спалахом в 11 закладах освіти посилені протиепідеміологічні заходи.

У Департаменті охорони здоров’я Чернівецької області говорять про збільшення попиту на щеплення, а вакцин проти кору залишилось близько 3 тисяч, повідомляє Буковина

ОКСАНА АНДРІЄЦЬ, ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОДА: «Ми очікуємо ще з інших регіонів України додаткового перерозподілу нам. І за попередньою інформацією, отриманою в усній формі з міністерства охорони здоров’я, що у квітні ми очікуємо централізованого поступлення цієї вакцини».

МАРІЯ ПОЛІЩУК, ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА ДЕПАРТАМЕНТУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОДА: «Чекаємо тільки поставок квітня місяця. Орієнтовно маємо отримати близько 20 тисяч доз».