23 грудня в 15.00 в рамках ініціативи з проведення серії круглих столів присвячених розвитку Чернівців, у науковій бібліотеці ЧНУ ім. Ю. Федьковича відбудеться другий круглий стіл - «Чернівці 20/21: підсумки та очікування». Про це повідомляє Чернівецький ІТ кластер, пише 0372.ua.
Нагадуємо, раніше ми писали: Утилізують рештки птиці та відходи, які викинули на одне із сміттєзвалищ Буковини
Чернівецький ІТ кластер в партнерстві з чернівецькими громадськими діячами, науковцями та бізнесменами виступають ініціаторами зі створення установи «Інститут міста Чернівців» як комунікаційного майданчика між державними установами, бізнесом та активними громадянами для обговорення та реалізації стратегічних завдань із розвитку Чернівців.
Для впровадження такої ініціативи вкрай важлива думка мешканців міста. На даному заході відбудеться обговорення підсумків 2020 р. та очікування від 2021 р.
На захід запрошуються представники громадськості, ЗМІ та всі зацікавлені.
Читайте також:У Порубному вилучили старовинну скрипку зі смичком та монети