• Головна
  • Утилізують рештки птиці та відходи, які викинули на одне із сміттєзвалищ Буковини
Утилізація сміття
17:49, 22 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Утилізують рештки птиці та відходи, які викинули на одне із сміттєзвалищ Буковини

Утилізація сміття
Утилізують рештки птиці та відходи, які викинули на  одне із сміттєзвалищ Буковини

У зв’язку із резонансними подіями щодо виявлення побічних продуктів тваринного походження, не призначених для споживання людиною (боєнські відходи та рештки птиці) поруч із сміттєзвалищем, яке знаходиться на відстані 7 км від м. Заставна Чернівецької області. Про це повідомляє ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: У Порубному вилучили старовинну скрипку зі смичком та монети

Утилізація сміття на БуковиніУтилізація сміття на Буковині

18.02.2020 року спеціалістами Заставнівської районної державної лікарні відібрані проби патматеріалу для виключення інфекційних хвороб птиці та надіслані для дослідження у Вінницьку регіональну лабораторію Держпродспоживслужби. Звітом про результати випробування патологічного матеріалу № 007877 м.п.м./20 від 19.12.2020 хвороби Ньюкасла та грипу птиці не виявлено.

На виконання рішення ДНПК при Заставнівській РДА від 18.12.2020 року проводяться роботи по утилізації побічних продуктів тваринного походження, не призначених для споживання людиною. Територія піддана дезінфекції.

Наразі проводиться вивчення матеріалів щодо завезення, утримання та забою індиків на діючих птахогосподарствах та забійних підприємствах області, в тому числі проведення утилізації побічних продуктів тваринного походження, не призначених для споживання людиною.

Читайте також:В Україні змінять ПЛР-тести через новий штам коронавірусу

У МОЗ хочуть посили відповідальність за злочини проти медиків

#сімття #утилізація #рештки #Буковина #дезинфекція
Оголошення
live comments feed...