Стало відомо, у яких лікарнях Буковини найбільше щеплених від COVID-19 медиків

фото з відкритих джерел

У Чернівецькій області найбільше щеплень проти коронавірусу серед медпрацівників провели наразі у Сторожинецькій районній лікарні, пише 0372.ua.

Нагадуємо. ми писали раніше, що Щеплення вакциною CoviShield робитимуть по-новому: Ляшко розповів про зміни

Як повідомляється на сайті Чернівецької ОДА, станом на ранок 16 березня це найкращий показник серед госпітальних баз Буковини. Також 96% працівників медичних команд зробили щеплення у психіатричній лікарні, 90% – у районній лікарні Заставни.

Отримуйте головні новини дня -Telegram або Viber

Зазначається, що досить багато медиків вакцинувалися у Сокирянській ЦРЛ – 71%, Глибоцькій ЦРЛ – 51% та обласній дитячій лікарні – 41%.

Крім того, в області також розпочали вакцинувати працівників медичних закладів, які стаціонарно лікують недужих буковинців, але не є госпітальними базами. Тут серед лідерів Чернівецька лікарня швидкої медичної допомоги та онкологічний диспансер. Натомість від ендокринологічного центру пропозицій із прізвищами охочих зробити щеплення до Департаменту наразі не надходило.

Активно вакцинуються працівники первинної ланки у Чернівцях. Так, у міських поліклініках №3 та №2 вакциновано понад 30% працівників, високим є показник і у дитячій поліклініці.

Крім зазначених установ, на Буковині також імунізували 85 медиків із приватних лікувальних закладів та 147 працівників Буковинського державного медичного університету.

Читайте такожНа власному досвіді: на Буковині від COVID-19 щеплювали головних лікарів (ФОТО)

У Чернівцях захворюваність на ГРВІ перевищує епідпоріг майже на 40%