Пандемія та запроваджені карантинні обмеження у школах збільшили час перебування дітей перед екранами комп'ютерів, ноутбуків, смартфонів. За даними соцпитувань, під час дистанційного навчання учні сидять онлайн від 6 до 9 годин на добу, що в рази більше, ніж до пандемії, пише 0372.ua.
Нагадуємо, ми писали раніше, що Чернівецький університет потрапив у ТОП-10 рейтингу за показниками Scopus
Про це свідчать цифри, які підтверджує додаток Bosco, що відстежує онлайн-активність дітей та підлітків. За їхніми даними до лютого 2020 року діти в середньому користувалися смартфонами 4,5 години на день. Після того як школи закрилися на карантин, цей час зріс до майже 9 годин на добу.
Отримуйте головні новини дня - Telegram абоViber.
На додачу до цього, відколи школи перейшли на дистанційну форму навчання, кількість повідомлень у месенджерах зросла у 5 разів для дітей та в 7,5 разів для підлітків.
Також у квітні минулого року неурядова організація Parents Together, що об’єднує понад 2 мільйони американських батьків, оприлюднила результати опитування. Згідно даних 49 % батьків сказали, що їхні діти проводять перед екранами понад 6 годин на день. А це на 500% більше, ніж до COVID-19. 26 % дітей сидять онлайн понад 8 годин на день. 85 % батьків зізналися, що стурбовані надміром часу, який їхні діти перебувають у мережі.
Читайте також: На Буковині минулого року скоротилася кількість шкіл
Скільки часу ваші діти витрачають на споглядання екранів і як цьому зарадити: поради фахівців