• Головна
  • Чернівецький університет потрапив у ТОП-10 рейтингу за показниками Scopus
рейтинг університетів
13:08, 27 квітня
Надійне джерело

Чернівецький університет потрапив у ТОП-10 рейтингу за показниками Scopus

рейтинг університетів
фото 0372.ua

фото 0372.ua

Чернівецький національний університет став шостим у щорічному рейтингу вишів  за показниками Scopus 2021 року, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми псиали раніше, що У Чернівцях університети відновлюють навчання, проте з деякими особливостями

Про це повідомляє портал Освіта.ua, який оприлюднив щорічний рейтинг українських закладів вищої освіти за показниками даних наукометричної бази Scopus. Результати рейтингу засновані за показниками цитованості наукових статей, опублікованих закладами освіти або їх фахівцями.

Отримуйте головні новини дня - Telegram абоViber.

База даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових видань з технічних, медичних і гуманітарних наук. До бази даних також потрапляють публікації наукових журналів, матеріали конференцій і книжкових видань.

У рейтинговій таблиці українські університети ранжовані за індексом Гірша – кількісним показником, що базується на числі наукових публікацій і кількості їх цитувань.

Згідно з результатами рейтингу 2021 року найвищий індекс Гірша серед закладів вищої освіти має Київський національний університет ім. Шевченка, який очолив рейтинг цього року.

Друге місце рейтингу Scopus посів Харківський національний університет ім. Каразіна. Третє – Львівський національний університет ім. Франка.

Четверту сходинку рейтингу обійняв Одеський національний університет ім. Мечникова.

На п’ятому місці рейтингу найбільш цитованих вишів країни розташувався Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут ім. Сікорського».

Шосту сходинку рейтингу Scopus обійняв Чернівецький національний університет ім. Федьковича. 

Також до десятки вишів потрапили Національний університет «Львівська політехніка» (7 місце), Сумський державний університет (8 місце), Львівський національний медичний університет ім. Галицького (9 місце) і Донецький національний медичний університет (10 місце).

Читайте такожУ Чернівцях біля резиденції розквітли магнолії (ФОТОРЕПОРТАЖ)

На Буковині минулого року скоротилася кількість шкіл

#Scopus #університети #ЧНУ #рейтинг
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...