Свята – це подарунки, зустрічі з рідними і близькими, а ще, як правило, постійні переїдання і зловживання алкоголем. Під час застілля відмовляти собі у всьому не можна, та й не має сенсу. Якщо низка свят закінчилася, а самопочуття помітно погіршилося, вживайте заходів. Дотримання таких нескладних правил швидко поверне вас в колію, передає betargin.com.ua, пише 0372.ua.
Олів’є на сніданок – далеко не найкраще рішення, після рясної вечірньої трапези їсти взагалі не рекомендується до обіду, досить буде пити побільше води. Ранок – ідеальний час для очищення організму, так що від сніданку можна сміливо відмовитися. При бажанні перекусіть чимось легким.
Сьогодні ми їмо, як слони, а завтра влаштовуємо голодування в надії відновити баланс. Знайомо? Правда в тому, що його при такому підході не буде. Знижувати порції потрібно поступово – так організм не буде відчувати додатковий стрес, буде простіше скинути зайве.
Роздільне харчування добре тим, що не викликає в кишечнику бурхливі процеси хімічних реакцій, коли одні продукти конфліктують з іншими, треті вступають в реакції з четвертими, і зрозуміти, що саме дало небажані наслідки, неможливо. Святкові страви – пряма протилежність принципам правильного роздільного харчування. У них намішано все, відразу, часто несумісне, тому відчуття тяжкості легко пояснити. При виході з низки застіль згадайте про те, що подобається організму, і поверніться до роздільного харчування.
Робіть ставку на фрукти
Вони підтримають достатній рівень глюкози в крові, солодкі, ситні і ідеально підходять для виходу з переїдання. Але пам’ятайте, що фрукт – НЕ десерт, а самостійний прийом їжі. Їсти його потрібно за годину до обіду, вечері чи використовувати в якості самостійного перекусу. Якщо почати змішувати яблука з супом, шлунково-кишковий тракт може почати вести себе непередбачувано.
Отримуйте головні новини дня - Telegram абоViber
Завдання номер один після низки застіль – провести залуження. Переїдання провокує посилене вироблення ферментів, це викликає в організмі закислення. Надлишок кислот поступово накопичується в печінці, завдає шкоди шлунково-кишковому тракту, викликає болі в шлунку, печію. Для олужнення найзручніше використовувати зелень – будь-яку на свій смак. Чим більше її в раціоні, тим краще і простіше пройде відновлення.
Розвантажувальні дні – не спосіб схуднення, а саме дієвий засіб для перезавантаження. Якщо протягом дня вживати тільки один продукт, шлунково-кишковому тракту стане простіше, він відновиться і знову почне працювати в повну силу. На чому сидіти – вирішуйте з урахуванням особистих переваг і стану здоров’я. Основні варіанти – кефір, каші, яблука, сир. Але пам'ятайте, зловживати такими днями не можна, адже всього має бути в міру!
Загалом, кожну вільну хвилину проводьте з користю і задоволенням – приймайте ванни, гуляйте, займайтеся спортом, робіть обгортання. У комплексі такі методи спрацьовують набагато краще, ніж окремо. Відмінний народний спосіб детоксу – відвідування лазні. У парильні можна втратити і токсини, і пару зайвих кілограм.
Читайте також: Суп-пюре із кабачків: рецепт легкої страви після ситних вихідних
Круасан на дереві кілька днів тримав у страху жителів Кракова