Рецепт картопляної шарлотки неодмінно здивує ваших рідних та близьких. До того ж цей пиріг ситний, ароматний і дуже смачний, пише 0372.ua.
Нагадуємо, ми публікували раніше: Домашня гранола з медом на сніданок
Готується картопляна шарлотка легко, а виходить апетитно і красиво, інформує Ukr.Media.
Інгредієнти
основа:
- фарш - 500 гр.
- картопляне пюре - 400 гр.
- яйця (жовтки + білки) - 2 шт. сіль,
- чорний перець - на свій смак
начинка:
- картопля - 400 гр.
- яйце - 1 шт.
- сметана - 1 ст.лож.
- панірувальні сухарі
- вершкове масло для змащення
Приготування
1. Для першої частини пирога, його основи, необхідно відварити картоплю і зробити пюре (повинно вийти 400 грамів), приготувати свинячий фарш, пів кілограма.
2. У фарш додаємо два жовтки, білки поки залишаємо осторонь, перець і сіль.
3. Картоплю відправляємо до м'яса і все добре і ретельно перемішуємо.
4. Решту білків збиваємо з дрібкою солі до стійких піків. Відправляємо білки до фаршу і ще раз добре перемішуємо.
5. Форму для запікання добре змастити вершковим маслом, потім присипати панірувальними сухарями. Розподіляємо фарш у формі.
6. Картоплю 400 грамів нарізати такими скибочками. Розподілити її встромляючи в фарш по колу з невеликим нахлистом, щоб у нас вийшла картопляна луска.
7. 1 яйце, столова ложка сметани і щіпка солі — все це збиваємо і отриманою сумішшю змащуємо картопля зверху, а для того, щоб у нас була смачна і хрустка скоринка зверху посипаємо сухарями.
8. Відправляємо в розігріту до 180 градусів духовку і випікаємо до готовності (близько 1 години). Прибираємо форму і даємо трохи охолонути.
Читайте також: Як приготувати смачні сирники