Нігтьовий сервіс Чернівці

12 дуже добре
6 добре
12 дуже добре

Нігтьовий сервіс Чернівці

Гарні та доглянуті нігті - ознака стилю та доглянутості. Нігті - те, на що так чи інакше звертають увагу оточуючі і якщо вони стильні із гарним манікюром, це справляє гарне враження про людину.

Манікюр Чернівці

Модний манікюр здатний підняти настрій і додати впевненості в собі. Головне завжди розуміти класні тренди сезону.

Сучасний нігтьовий серіс поділяється на дві основні категорії:

  • медичний
  • косметичний

Медичний виконується фахівцем медичного профілю в стерильних умовах медичного кабінету для процедур. Обробка нігтів проводиться в медичних та профілактичних цілях. Покриття нігтів при такому манікюрі проводиться не декоративними, а лікувальними засобами.

Косметичний можна зробити в салоні. Обробка рук та нігтів проводиться сучасними косметичними засобами, в залежності від ваших побажань.

Види косметичного манікюру

Сучасна різноманітність засобів й інструментів по догляду за нігтями диктує різноманітність видів догляду за нігтями. Сьогодні популярні такі його види:

  • Класичний обрізний
  • Європейський (необрізний)
  • Апаратний
  • Японський
  • Нерідко в салонах застосовують: Французький манікюр, Іспанський, Американський, Арт-френч та ін.

Школа манікюру Чернівці

Програми навчання можуть відрізнятися за насиченістю:

  • З нуля. Якщо ви ніколи не займалися манікюром всерйоз, почати варто з азів. Можна вибрати базовий курс Нейл-стиліст або Майстер-універсал нігтьового сервісу, де вас познайомлять із основними матеріалами й інструментами, навчать робити класичний, європейський й апаратний манікюр, визначати захворювання шкіри, нігтів і професійно наносити лак та кольорові гелі. Уроки дадуть вам необхідні знання, володіючи якими, ви зможете приступити до роботи.
  • Для просунутих. Всі описані вище курси манікюру - це необхідна база. Але для того щоб не просто працювати майстром нігтьового сервісу, а розвиватися в професії і зберігати затребуваність, необхідно постійно освоювати нові техніки, напрямки. Курс пропонує безліч короткострокових програм, присвячених тонкощам професії - художнього розпису, створення ефекту градієнта, моделювання гелем або акрилом, роботі із кольоровими гелями, біогелем, а також із сучасними лікувальними засобами. Вони набагато коротше, ніж курси з манікюру для початківців, але записуватися на них варто тільки в тому випадку, якщо ви вже освоїли базовий курс.

Знайти потрібні школи або салони можна на нашому сайті у рубриці - Нігтьовий сервіс в Чернівцях - підприємства на 0372.ua. Адреси, телефони, ціни. Відгуки клієнтів.

Показати
Підрубрики
Показати
Фільтри