Тату, татуаж, перманентний макіяж, пірсинг Чернівці

15 переглядів у квітні
12 переглядів у квітні
12 переглядів у квітні
8 переглядів у квітні
8 переглядів у квітні
8 переглядів у квітні
8 переглядів у квітні
8 переглядів у квітні

Тату, татуаж, перманентний макіяж, пірсинг Чернівці

Татуювання - мрія багатьох із нас, адже так цікаво мати на тілі якийсь малюнок чи надпис, що відповідає вашому внутрішньому стану або описує життєві прагнення. Татуювання можуть бути чорними або кольоровими, великими, маленькими, робити їх можна на будь-якій ділянці тіла. Головне - розуміти, що це на все життя та знайти майстра, який не нашкодить шкірі й вашому здоров'ю.

Тату салон у Чернівцях

Салон для того, щоб зробити татуювання якісно швидко і безболісно буває нелегко відшукати. Часто при цьому варто користуватися перевіреними інтернет-ресурсами та відгуками рідних, знайомих. Тату-майстер має вас проконсультувати, попередити щодо протипоказань та зробити набивку якісно. В його роботу також входить консультація щодо подальших дій після нанесення татуювань.

Татуаж і перманентний макіяж

Такий тип візажу - це макіяж-татуювання: під час особливої косметологічної процедури в верхні шари шкіри закладають пігмент - на обличчі в результаті утворюється своєрідний незмивний макіяж.

Згодом, по мірі відновлення шкіри, він потьмяніє, але відбуватися це буде дуже повільно: у деяких випадках ефект зберігається до п'яти чи шести років. Це і великий плюс (економія часу на ранковому макіяжі) та безсумнівний мінус перманентного макіяжу: невдалий результат міцелярної водою не змити, а вдалий може набриднути, мода на нього - пройти. Тому перед процедурою доведеться ретельно зважити всі за та проти. Часто також роблять татуаж брів, щоб не фарбувати їх щоразу, що дуже зручно для панянок.

Пірсинг у Чернівцях

Пірсинг - одна з форм модифікацій тіла, створення проколу, в якому носять прикраси. Саме поняття може стосуватися як процесу проколювання, так і отворів, зроблених за допомогою проколювання.

Причини того, щоб робити чи не робити проколювання для сережки можуть бути найрізноманітнішими. Деякі роблять проколи з релігійних чи духовних міркувань, інші керуються потребою в самовираженні, естетичною цінністю, бажанням поліпшити сексуальні переживання, підтвердити свою приналежність до культури або висловити протест проти неї.

Вибрати центри для проведення таких процедур можна на нашому сайті у рубриці Тату, татуаж, перманентний макіяж, пірсинг в Чернівцях - підприємства на 0372.ua. Адреси, телефони,ціни, відгуки клієнтів.

Показати
Підрубрики
Показати
Фільтри