Кафе-піцерія "Best Family"
85 переглядів у квітні
Bingo-bongo, доставка піци
11.3 дуже добре
169 переглядів у квітні
Пивоварня "Наше пиво"
73 перегляди у квітні
"Країна Мрій" дитячий розважальний центр м.Чернівці
12 дуже добре
35 переглядів у квітні
New York street pizza, піцерія в Чернівцях
12 дуже добре
73 перегляди у квітні
Food Point, заклад швидкого харчуваня в м. Чернівцях
12 дуже добре
58 переглядів у квітні
Фаберже, ресторан української та європейської кухні
12 дуже добре
50 переглядів у квітні
15 переглядів у квітні
12 переглядів у квітні
12 переглядів у квітні
Підрубрики
Показати

Кафе, ресторани в Чернівцях

Категорія для тих, хто не любить їсти дома

Коли домашнє оточення набридає, Чернівці пропонують чудову можливість провести трапезу в одному із спеціалізованих закладів харчування міста. Кафе стане прекрасним притулком у незатишну дощову погоду, піцерія перетвориться на другий дім для шанувальників італійської кухні, а паб подарує незабутніми відчуттями від перегляду захопливого футбольного матчу в дружній компанії. Заклопотані люди неодмінно знайдуть хвилинку, щоб в обідню перерву заскочити у заклад швидкого харчування або одну із їдалень міста, а дружня родина, що не бажає покидати затишок свого житла, залюбки замовить доставку суші.

Ознайомтесь із усіма пропозиціями у категорії «Ресторани, кафе, піцерії, суші» і ми гарантуємо, що ви відкриєте для себе багато нового у світі кулінарії.

Надання послуг харчування – це одна із найприбутковіших сфер підприємницької діяльності, адже проводити час за спільним поїданням їжі – це одна з основ культури українців.

Заклади у категорії поділені на зручні рубрики, що дозволить відразу підібрати місце для відпочинку, враховуючи мету проведення вільного часу, особливості компанії та індивідуальні гастрономічні вподобання.

Ресторани Чернівців

Потенційному клієнтові пропонується ознайомитись із детальним описом послуг ресторанів, переглянути фото інтер’єру та страв, відео ролик презентацію закладу. Повірте, ресторани в Чернівцях вас приємно здивують, ви дізнаєтесь багато нових місць з допомогою яких можна заочно «відвідати» безліч кулінарних країн та порадувати себе неординарною тематикою закладу. Розміщення фото ресторанів Чернівців спрямоване на те, щоб клієнт обрав заклад керуючись внутрішньою симпатією.

Кафе в Чернівцях

Кафе в місті Чернівці манять запашною кавою, смачними тістечками та смачними стравами швидкого харчування. Щоб витримувати шалену конкуренцію закладам доводиться вигадувати різноманітні маркетингові рішення, привертати увагу відвідувачів: акції, тематичні дні, арт виставки молодих художників та багато іншого. Фото та відео звіти роботи кафе можна переглянути на сторінці оголошення.

Піцерії та суші

Напрям італійської кухні представлений піцеріями Чернівців, які пропонують скуштувати, як традиційні, так і оригінальні авторські піци. Для любителів нестандартного харчування пропонується відвідати заклади суші в Чернівцях. Такі місця відпочинку не просто пропонують кулінарні послуги, а й дотримуються усіх традицій східної культури, тобто допоможуть оцінити протилежно інші смакові якості.

Показати
Фільтри