Суші-бари Чернівці

12 дуже добре
39 переглядів у квітні
35 переглядів у квітні
15 переглядів у квітні

Суші-бари у Чернівцях

Суші - улюблена їжа багатьох чернівчан. Хтось їх обожнює, хтось ненавидить, але байдужих до цієї страви точно не знайдеш. Замовити суші у Чернівцях можна майже в кожному ресторані або кафе. Таке практикують піцерії, адже вони настільки популярні, що потрібні всім. Іноді цю страву вдається вдається відшукати у їдальнях. Проте в нашому місті можна обрати саме оригінальні тематичні заклади: ресторани азійської кухні, японські та азіатські. В них асортимент суші великий та різноманітний. На велику компанію вигідно замовляти сет, в який входить багато ролів суші, сети обходяться дешевше ніж якби ви замовили кожен рол окремо.

Де найсмачніші суші у Чернівцях?

Здебільшого радять вибирати спеціалізовані заклади, оскільки ті базуються на приготуванні саме цієї їжі. Ресторації японської кухні роблять найсмачніші страви, нерідко шеф-кухар такого закладу іноземець чи людина, яка довгий час жила в Японії та знає оригінальні рецепти.

Загалом суші прийнято ділити на декілька видів:

  • макі-роли - маленькі з одним-двома інгредієнтами, загорнуті в рис та норі;
  • філадельфія - ті, що в складі містять сир філадельфію, вони поширені серед клієнтів;
  • каліфорнія - різноманітні суші із лососем, вугром, тунцем, куркою.
  • хот (гарячі) - роли, що запікаються або підігріваються та подаються гарячими.

Вибір цих страв різноманітний, тут знайдеться щось для любителів риби, м'яса і навіть для вегетаріанців. Головне вибрати компанію, з якою захочеться поласувати цим делікатесом.

Доставка суші Чернівці

Замовити рол чи сет можна із собою або на доставку. В місті є заклади які працюють виключно на виніс та не приймають відвідувачів в середині. Це зручно, бо можна замовити їжу додому чи обід на роботу в офіс. Такі заклади часто поєднують у собі піцу, салати. десерти.

Де знайти те, що вам до душі та в якому ресторані посмакувати улюбленою стравою шукайте в розділі Суші-бари в Чернівцях - Дозвілля в місті Чернівці.

Показати
Підрубрики
Показати
Оголошення
Розмістити оголошення у цьому блоці Додати
Фільтри