Більярд Чернівці

19 переглядів у квітні
8 переглядів у квітні

Більярд Чернівці

Більярд - улюблена розвага для багатьох чернівчан. Пограти в більярд у Чернівцях можна в багатьох розважальних закладах міста. Російський та американський більярди - досить поширені види цієї гри серед містян, їх найкраще знають та найбільше люблять як чоловіки, так і жінки.

Більярдна, більярдний клуб у Чернівцях відповідає на одвічне питання шукачів пригод - де зіграти в цю гру, випити пива та релакснути із друзями.

Знайти більярдні клуби поблизу - на Героїв Майдану, на Проспекті чи в Центрі можна на довідкових сайтах Чернівців.

Більярд поділяють на основні види:

  • Карамболь (французький )
  • Російський
  • Снукер
  • Англійський
  • Пул (американський )

Де пограти в більярд у Чернівцях

Зібрати друзів та разом відпочити в більярдному клубі або зводити туди другу половинку піти розслабитися наодинці - прекрасний спосіб розслабитися після робочого дня або тижня.

Більярдні ігри дуже цікаві та азартні, адже усі сучасні варіанти гри проходять на спеціально обладнаному столі за допомогою довгої тонкої палиці та набору куль. Суть гри в більярд - вдарити києм по кулі, котра розташована на столі, і поцілити цією кулею в іншу.

В більярд сьогодні грають дуже багато гравців на всіх континентах нашої планети. Люди вже давно віднесли цю гру до спорту. Кожного року в країнах проводять чемпіонати з карамболю, пулу, снукеру і російського більярду. Більярдні клуби зараз не лише мають якісне обладнання та аксесуари від провідних фірм, а й відповідають вимогам сучасного дизайну, маючи в своєму розпорядженні до приємного проведення часу і відпочинку. Все більше людей присвячують більярду своє дозвілля у Чернівцях і це зовсім не дивно.

Вибрати клуб більярду можна на сайті 0372.ua у рубриці Дозвілля. Більярд в Чернівцях - підприємства на 0372.ua. Адреси, телефони, ціни, відгуки клієнтів.

Показати
Підрубрики
Показати
Фільтри