Інтерактивні клуби, покерні клуби Чернівці

12 дуже добре
8 переглядів в грудні
8 переглядів в грудні
8 переглядів в грудні

Інтерактивні клуби, покерні клуби Чернівці

Клуби спортивного покеру у Чернівцях - чудова можливість пограти та відпочити по-справжньому. Покер - родина спортивних карткових ігор, в яких перемагають певні комбінації гральних карт. Провести час за покерною грою буває досить захоплююче. На сьогодні існує близько сотні різновидів покеру, серед котрих "Техаський Холдем", "Омаха", "Дро-покер", "Стад-покер". Найпоширенішим з них є "Техаський Холдем".

Немає сумнівів, що покер - не є рулеткою, і майстерність грає в ньому істотну роль. Але чи варто називати покер спортом?

Основна причина, по якій покер ніяк не може стати загальновизнаним спортом - велика залежність від удачі на короткій дистанції. Щоб скоротити цю залежність, останнім часом з'явилися кілька покерних дисциплін, в яких фактор удачі нівелюється. Найвідоміший з таких експериментів - Matchpoker. Це командна дисципліна. Кілька команд діляться по ігрових столах (один член команди за кожним зі столів). Гравці отримують рівну кількість фішок і за кожним столом лунають однакові карти. Після кожного розіграшу кількість фішок рахується, і перед наступним розіграшем баланс відновлюється до початкового. Після кількох кіл гри визначається переможець - команда, яка набрала більше фішок.

Спорт це або не зовсім, але він сильно піднявся та привернув мільйони шанувальників. Вони не замислюються, азартна ця гра чи ні, спорт або не спорт - просто грають, це улюблена гра тисяч українців.

Інтерактивні ігри Чернівці

У Чернівцях провести дозвілля можна також за різними інтерактивними іграми, які обрати залежить лише від вас.

Вибирайте ігри у Чернівцях на сайті 0372.ua у рубриці Дозвілля Інтерактивні клуби, покерні клуби в Чернівцях - підприємства на 0372.ua.

Адреси, телефони, ціни, відгуки клієнтів.

Показати
Підрубрики
Показати
Фільтри