Як вибрати меблі у Чернівцях?

Меблювання квартири в значній мірі визначає її інтер'єр. Як правильно вибрати меблі? Корисні поради по меблюванню нової квартири допоможуть майбутнім жителям квартири уникнути поспішних рішень щодо придбання нових меблів (найчастіше дорогих і непрактичних), які через деякий час, можливо, захочеться замінити. Але меблі - майно дороге, і не всім по кишені міняти шафи і стільці так само часто, як предмети гардеробу, пише Довідник міста Чернівці на 0372.ua.

Перша порада, як правильно вибрати меблі: не поспішайте купувати нові меблі. Спочатку потрібно визначитися, що для Вас буде дійсно необхідним і корисним в будинку зі складу предметів меблів, а вже потім подумати, які у меблів будуть форма, дизайн, оббивка.

Порада друга: Постарайтеся обійтися без непотрібних меблів. З досвіду дизайнерів випливає, що для оптимально насиченого інтер'єру коефіцієнт «заставлення" (тобто відношення площі, зайнятої меблями, до загальної площі кімнати) для вітальні або житлової кімнати в однокімнатній квартирі не повинен перевищувати 0,35, для спальні - 0, 45.

Як вибрати меблі у Чернівцях?, фото-1

Як же правильно вибрати меблі? Меблі повинні бути корисними, зручними, і створювати комфортні умови для життя поруч з ними. Тільки потім вибирайте меблі з вигляду конструкції, форми, кольору, оббивки. Головне - зручність у використанні меблів.

Переїжджаючи в новий будинок або квартиру, ви приносите свої старі сімейні традиції, в тому числі традиції у вирішенні інтер'єру. Відкиньте старі стереотипи. Подумайте про комфорт, раціональність, зручність, гігієнічність та простоту догляду за меблями. Це і є складові поняття «затишок». Ваша нова квартира буде по справжньому красивою і затишною тільки в тому випадку, коли інтер'єр буде вирішений по-новому.

Навіть в старій квартирі без заміни меблів можна створити абсолютно новий стиль інтер'єру. Варіантів безліч: це і перестановка меблів, і переробка меблів (не обов'язково радикальна), придбання змінних чохлів на оббивку меблів, дозволяють періодично змінювати загальний вигляд інтер'єру. І звичайно подумайте, з чим можна без жалю розлучитися.

Ще одна корисна порада: меблі повинні гармонійно поєднуватися з плануванням квартири, наявністю і розміщенням вбудованого обладнання, вписуватися в загальну колірну гамму житла. Сучасний інтер'єр припускає застосування в оформленні кімнат декоративних тканин, сучасних шпалер, декоративного скла, керамічних виробів, естампів.

Кожен може зробити свій будинок красивим і затишним. А для цього потрібен творчий підхід і винахідливість. Тому наші поради не слід сприймати як догму, а як приклад «правильного» підходу до проблеми вибору меблів. 

Вибрати де і в кого замовити меблі можна у довіднику нашого міста у розділі меблі - 0372.ua/catalog/9/mebli

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Відповідальний за розділ
Валерий Гармаш
З питань розміщення інформації на сайті 0372.ua телефонуйте або пишіть нам.
Skype: lion1379
Хочете додати 0372.ua на головний екран і бути в курсі новин?