Сучасна людина вже не може організувати своє життя без електрики. З його допомогою ми висвітлюємо свої житла, готуємо їжу, обігріваємося, користуємося побутовими приладами. Навіть невелике відключення електроенергії іноді паралізує все життя вдома. Електрика — велике відкриття людства, але при цьому і дуже небезпечне. Для захисту від негативних наслідків, пов'язаних з електрикою, придумано безліч приладів. Одним з них є стабілізатори-напруги.com. Що являє собою стабілізатор напруги Кожній людині відомо таке явище як миготіння ламп або тьмяне освітлення, перебої в роботі комп'ютерів і телевізорів. Всі ці явища є наслідком перепадів напруги в електромережі. Велика частина електроприладів і обладнання, що використовуються в побуті, працює від мережі напругою 220 В. Допустимі коливання напруги в ній становлять +/-10% . Але трапляються злети і набагато більшої величини.

Якщо при цьому техніка вийде з ладу, то в гарантійному ремонті вам, швидше за все, відмовлять і доведеться лагодити обладнання за свій рахунок. Якщо навіть поломки не відбудеться, то термін життя електроприладів у таких випадках значно скорочується. Але ще більш небезпечним наслідком стрибків напруги може стати коротке замикання, що призвело до загоряння. Щоб уникнути подібних випадків потрібно використовувати стабілізатор напруги. Це пристрій, призначенням якого є підтримка стабільного напруги в домашній мережі і згладжування його стрибків. Стабілізатор підключається до загальнобудинкової мережі, а все домашнє обладнання підключається до нього. Стабільність напруги особливо важлива для дорогої висококласної побутової техніки. Принцип роботи стабілізатора полягає в аналізі вхідного напруги і перемиканні витків трансформатора таким чином, щоб забезпечити на виході постійна напруга заданої величини. Типи стабілізаторів напруги Всі стабілізатори поділяють на такі типи: релейні; електромеханічні; тиристорні; прилади подвійного перетворення; з широтно-імпульсною модуляцією.

Релейні стабілізатори – один з найбільш надійних приладів, заснованих на ступінчастій зміні вхідної напруги. Ці апарати здатні перетворювати вхідна напруга з великим розбігом параметрів, видаючи при цьому на виході результат необхідної точності. Робота цих стабілізаторів не вносить спотворень в зовнішню мережу. Вони, при будь-яких змінах навантаження, надійно захищають електроприлади від імпульсних перешкод, перевантажень і короткого замикання. Точність стабілізації напруги залежить від кількості ступенів: чим їх більше, тим вище точність. Ці прилади можуть використовуватися для захисту як промислового і торгового устаткування, так і побутової техніки. Їх можна використовувати і як засоби комплексного захисту офісів, котеджів і квартир.