
НОВИНИ
20:24, Сьогодні
До Буковини прибув черговий потяг із сім'ями зі сходу: скільки людей евакуювали цього разу (ФОТО)
НОВИНИ

Фото: Чернівецька ОВА
Переселенців розмістили у трьох громадах Буковини, де їм надали всю необхідну підтримку.
7 листопада на залізничному вокзалі Чернівців зустріли евакуйований потяг із жителями східних регіонів України, повідомляє начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк. Серед прибулих – цілі родини, які взяли з собою домашніх тварин.
На вокзалі переселенців чекали працівники обласної військової адміністрації та волонтери міжнародних організацій. Евакуйовані отримали необхідну допомогу та психологічну підтримку. Їх відвезли до місць тимчасового проживання у Чернівецькій, Хотинській та Магальській громадах.
Зараз у Чернівецькій області працює 63 пункти тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб. У них проживає понад 2500 людей. Місцева влада разом із громадами та міжнародними гуманітарними організаціями створює умови для комфортного перебування переселенців.
Читайте також: Скільки коштує оренда квартир у Чернівцях восени 2025 року: огляд цін та районів


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
10:43, 27 жовтня
00:00, 17 березня
20:39, 29 жовтня
10:43, 27 жовтня
06:11, 31 жовтня
Коментарі